Witaj na blogu karta-kredytowa24.pl!

Na naszej stronie nie tylko porównasz najlepsze karty kredytowe, ale znajdziesz także mnóstwo przydatnych informacji o użytkowaniu kart. Na naszym blogu umieszczamy artykuły o nowościach ze świata kart kredytowych, opisujemy ich możliwości i zasady bezpieczeństwa. Nie masz jeszcze swojej karty? Doradzimy Ci w wyborze! Nie znasz jeszcze wszystkich korzyści, jakie dają płatności kartą? Z nami dowiesz się, jak zaoszczędzić na codziennych transakcjach i używać swojej karty kredytowej wygodnie i bezpiecznie.

Weź udział w promocji T-Mobile Usługi Bankowe i… zaplanuj tanie wakacje!

Z okazji zbliżających się wakacji firma T-Mobile usługi bankowe przygotowała dla wszystkich wielbicieli podróży specjalną promocję. Ci, którzy wezmą w niej udział, mogą w łatwy sposób otrzymać voucher na aż 250 zł do wykorzystania w serwisie internetowym Fru.pl, a także – w ramach innej akcji – liczyć na dodatkowe profity. Jakie? I jak się załapać? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko stanie się jasne!
[…]

VISA Checkout – nowa usługa, dzięki której wykonywanie płatności będzie jeszcze łatwiejsze

Podczas gdy firma MasterCard już dawno wprowadziła na rynek swój elektroniczny portfel Masterpass, VISA jak dotąd w swojej ofercie tego typu produktu nie miała. Kilkanaście dni temu jednak się to zmieniło – do użytku oddana została nowa usługa o nazwie VISA Checkout (warto wspomnieć, że nasz kraj jest póki co jedynym w Europie, w którym ją uruchomiono). Jak ona działa? W jaki sposób ją zainstalować? W jakich sytuacjach może być pomocna? Wszystko wyjaśniamy poniżej.
[…]

Promocja Raiffeisen Polbanku – załóż kartę i otrzymaj darmowe bilety do kina lub inne atrakcyjne nagrody

Promocja Raiffeisen Polbanku, którą chcielibyśmy tutaj przedstawić, przeznaczona jest przede wszystkim dla kinomaniaków – ale nie tylko dla nich będzie atrakcyjna. Obowiązuje ona od października i pierwotnie miała zostać zamknięta wraz z końcem roku, ale potem przedłużono ją do 30.06.2017 r. – jeszcze przez ponad dwa miesiące masz więc szansę wziąć w niej udział. W jaki sposób? I co możesz zyskać? Wszystko wyjaśniamy poniżej.
[…]

Program poleceń Citibanku – jak na nim skorzystać?

Jesteś właścicielem karty kredytowej Citibanku? A w swoim otoczeniu masz kogoś, kto ją posiada? W każdym z tych przypadków możesz sporo zyskać – a to za sprawą nowego działającego od kilku dni programu poleceń. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co może Ci on dać oraz jak z niego skorzystać.
[…]

Oferty specjalne dla posiadaczy kart MasterCard – zaoszczędź na opłatach i odbierz darmowe bilety do kina!

W ostatnim czasie pojawiło się kilka atrakcyjnych promocji skierowanych do posiadaczy kart MasterCard – i to zarówno kart kredytowych, jak i debetowych. Osobom, które wezmą w nich udział, pozwolą one całkiem sporo zaoszczędzić na standardowych codziennych wydatkach, a nawet zyskać dodatkowe bonusy w postaci darmowych biletów do kina. Przeczytaj, które firmy zdecydowały się na zaproponowanie swoim klientom ciekawych ofert, na czym one polegają i co zrobić, by jak najbardziej na nich skorzystać.
[…]

Nowe promocje Citibanku – otrzymaj bon do Empiku lub inne atrakcyjne nagrody!

W drugiej połowie ubiegłego roku Citibank zaskoczył nas serią naprawdę atrakcyjnych promocji – nowi klienci mogli liczyć między innymi na vouchery na wysokie sumy do popularnych sklepów. Ci, którzy nie zdążyli wówczas skorzystać z żadnej z ofert, teraz mają na to kolejną okazję, gdyż promocje zaczynają pojawiać się od nowa – choć przeważnie na nieco odmiennych zasadach. Jedna z nich ponownie pozwala nam otrzymać bon do Empiku – z tą różnicą, że tym razem nie na 400, a na 300 lub 500 zł. Co trzeba w tym celu zrobić? Czy jest to łatwiejsze niż kilka miesięcy temu, czy też wręcz przeciwnie? Jakie są zasady akcji? Przeczytaj naszą analizę.
[…]

Najnowsza promocja T-Mobile Usługi Bankowe – zyskaj 200 zł na zakupy w Tesco!

Najnowsza promocja T-Mobile Usługi Bankowe jest jedną z najatrakcyjniejszych tego typu ofert, jakie banki przedstawiły nam w ostatnim czasie. Biorąc w niej udział, możemy zgarnąć bon na aż 200 zł na zakupy w Tesco, a warunki, jakie trzeba w tym celu spełnić, naprawdę nie są wygórowane. Przeczytaj, na czym polega akcja i co krok po kroku zrobić, by z powodzeniem wziąć w niej udział.
[…]

Promocja BZ WBK – otwórz konto, załóż kartę kredytową i zyskaj 200 zł!

Promocja BZ WBK „200 zł na dzień dobry” to jedna z ciekawszych i korzystniejszych, jakie się w ostatnim czasie pojawiły. Pozwoli nam ona w łatwy sposób osiągnąć całkiem spory zysk, nic jednocześnie nie tracąc. Zapoznaj się z jej zasadami, przeczytaj, czy możesz wziąć w niej udział i co powinieneś w tym celu zrobić oraz przede wszystkim – dowiedz się, dlaczego warto.
[…]

Pierścienie płatnicze – prezent od VISY dla polskich olimpijczyków

Z okazji igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro VISA wypuściła na polski rynek finansowy nowy gadżet – pierścienie płatnicze. Firma postanowiła obdarować nimi czterdziestu pięciu sponsorowanych przez siebie i uczestniczących w tym wydarzeniu sportowców. Pierścienie te wyposażone są w technologię, która sprawia, że możliwe jest wykonywanie za ich pomocą płatności zbliżeniowych. Umożliwia to umieszczony w ich wnętrzu moduł NFC. […]

Nowa promocja mBanku – przenieś kartę kredytową

W ostatnim czasie mBank zaproponował nam nową ciekawą promocję, która dotyczy kart kredytowych i ma na celu przyciągnięcie nowych klientów. Dotyczy ona osób, które w okresie trwania programu (od 5.07.2016 roku do 31.08.2016 r.) zdecydują […]