Witaj na blogu karta-kredytowa24.pl!

Na naszej stronie nie tylko porównasz najlepsze karty kredytowe, ale znajdziesz także mnóstwo przydatnych informacji o użytkowaniu kart. Na naszym blogu umieszczamy artykuły o nowościach ze świata kart kredytowych, opisujemy ich możliwości i zasady bezpieczeństwa. Nie masz jeszcze swojej karty? Doradzimy Ci w wyborze! Nie znasz jeszcze wszystkich korzyści, jakie dają płatności kartą? Z nami dowiesz się, jak zaoszczędzić na codziennych transakcjach i używać swojej karty kredytowej wygodnie i bezpiecznie.

Załóż kartę Citibank World MasterCard, weź udział w promocji i zyskaj środki na zakupy!

W Citibanku pojawiła się kolejna atrakcyjna promocja. Choć zazwyczaj zachęcamy naszych czytelników do zakładania karty Citi Simplicity, tym razem skupimy się na innym produkcie z oferty banku – na karcie Citibank World Mastercard, ponieważ to […]

Przenieś swoje konto do Credit Agricole i otrzymaj aż 200 zł premii!

Credit Agricole ogłosił nową promocję, która ma na celu przyciągnięcie klientów innych banków i zachęcenie ich do przenoszenia kont. Akcja ma tytuł „Polacy wybierają Credit Agricole” i polega na tym, że po spełnieniu określonych w regulaminie warunków możemy otrzymać premię pieniężną w wysokości aż 200 zł. Co trzeba w tym celu zrobić? Wszystko dokładnie tłumaczymy poniżej.
[…]

Weź udział w promocji Masterpass i mPay i jeździj komunikacją miejską za półdarmo!

Poruszasz się komunikacją miejską? Teraz możesz robić to taniej – i to niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz. Masterpass razem z mPay uruchomiły właśnie promocję, w ramach której każdy z nas może kupować bilety tramwajowe i autobusowe za zaledwie złotówkę! Jak skorzystać z tej okazji? Co trzeba zrobić? Wszystko tłumaczymy poniżej.

[…]

Promocja Citibanku „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 Dual SIM”

Citibank znów uruchomił jedną ze swoich najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych promocji. W jej ramach po spełnieniu określonych warunków możemy otrzymać całkowicie za darmo telefon LG K4 Dual SIM.

[…]

Najnowsza promocja Citibanku – zdobądź aż 400 zł do wykorzystania w dowolny sposób

Wygląda na to, że to wciąż nie koniec atrakcyjnych promocji w Citibanku! Właśnie pojawiła się się kolejna – tym razem nieco inna od wcześniejszych. Nagrodą w niej nie jest jak zazwyczaj voucher do konkretnego sklepu, lecz gotówka – i to nie mała, bo zdobyć możemy aż 400 zł.
[…]

Weź udział w promocji T-Mobile Usługi Bankowe i… zaplanuj tanie wakacje!

Z okazji zbliżających się wakacji firma T-Mobile usługi bankowe przygotowała dla wszystkich wielbicieli podróży specjalną promocję. Ci, którzy wezmą w niej udział, mogą w łatwy sposób otrzymać voucher na aż 250 zł do wykorzystania w serwisie internetowym Fru.pl, a także – w ramach innej akcji – liczyć na dodatkowe profity. Jakie? I jak się załapać? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko stanie się jasne!
[…]

VISA Checkout – nowa usługa, dzięki której wykonywanie płatności będzie jeszcze łatwiejsze

Podczas gdy firma MasterCard już dawno wprowadziła na rynek swój elektroniczny portfel Masterpass, VISA jak dotąd w swojej ofercie tego typu produktu nie miała. Kilkanaście dni temu jednak się to zmieniło – do użytku oddana została nowa usługa o nazwie VISA Checkout (warto wspomnieć, że nasz kraj jest póki co jedynym w Europie, w którym ją uruchomiono). Jak ona działa? W jaki sposób ją zainstalować? W jakich sytuacjach może być pomocna? Wszystko wyjaśniamy poniżej.
[…]

Promocja Raiffeisen Polbanku – załóż kartę i otrzymaj darmowe bilety do kina lub inne atrakcyjne nagrody

Promocja Raiffeisen Polbanku, którą chcielibyśmy tutaj przedstawić, przeznaczona jest przede wszystkim dla kinomaniaków – ale nie tylko dla nich będzie atrakcyjna. Obowiązuje ona od października i pierwotnie miała zostać zamknięta wraz z końcem roku, ale potem przedłużono ją do 30.06.2017 r. – jeszcze przez ponad dwa miesiące masz więc szansę wziąć w niej udział. W jaki sposób? I co możesz zyskać? Wszystko wyjaśniamy poniżej.
[…]

Program poleceń Citibanku – jak na nim skorzystać?

Jesteś właścicielem karty kredytowej Citibanku? A w swoim otoczeniu masz kogoś, kto ją posiada? W każdym z tych przypadków możesz sporo zyskać – a to za sprawą nowego działającego od kilku dni programu poleceń. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co może Ci on dać oraz jak z niego skorzystać.
[…]

Oferty specjalne dla posiadaczy kart MasterCard – zaoszczędź na opłatach i odbierz darmowe bilety do kina!

W ostatnim czasie pojawiło się kilka atrakcyjnych promocji skierowanych do posiadaczy kart MasterCard – i to zarówno kart kredytowych, jak i debetowych. Osobom, które wezmą w nich udział, pozwolą one całkiem sporo zaoszczędzić na standardowych codziennych wydatkach, a nawet zyskać dodatkowe bonusy w postaci darmowych biletów do kina. Przeczytaj, które firmy zdecydowały się na zaproponowanie swoim klientom ciekawych ofert, na czym one polegają i co zrobić, by jak najbardziej na nich skorzystać.
[…]