Wygląda na to, że to wciąż nie koniec atrakcyjnych promocji w Citibanku! Właśnie pojawiła się się kolejna – tym razem nieco inna od wcześniejszych. Nagrodą w niej nie jest jak zazwyczaj voucher do konkretnego sklepu, lecz gotówka – i to nie mała, bo zdobyć możemy aż 400 zł.

Jakie są zasady promocji Citibanku?

Opisywana promocja trwa od 1.06.2017 r. do 30.11.2017 r. Ma ona tytuł „Przesiądź się na rower wraz z kartą kredytową Citibank” – biorąc pod uwagę zasady, ciężko określić, dlaczego akurat taki 😉 Ta akcja, podobnie jak poprzednie Citibanku, dotyczy kart kredytowych. Również wymagania wobec uczestników są takie same jak przy wcześniej. W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 21. rok życia, są zatrudnione w obecnej firmie od co najmniej 3 miesięcy i osiągają dochód netto w wysokości co najmniej 1200 zł. Jeżeli natomiast chodzi o przedsiębiorców, to granica wieku wynosi 25 lat, ponadto działalność gospodarczą muszą oni prowadzić od minimum dwóch lat. Dodatkowym wymogiem jest nieposiadanie żadnej karty kredytowej Citibanku co najmniej od początku 2015 roku.

Promocja Citibanku krok po kroku, czyli jak bez komplikacji zdobyć 400 zł

Osoby, które chcą wziąć udział w promocji, muszą spełnić kilka określonych przez bank warunków. Podstawą jest tu oczywiście założenie karty kredytowej w Citibanku. W tym celu należy wypełnić specjalny zamieszczony na jego stronie internetowej formularz. Kiedy już to zrobimy, w ciągu kilku najbliższych dni skontaktuje się z nami telefonicznie konsultant, który poprosi nas o podanie swoich danych osobowych, określenie wysokości dochodów, a także wstępnie przedstawi proponowane przez bank warunki (np. wysokość limitu kredytowego). Na tym etapie zostaniemy także poproszeni o wybór konkretnej karty z oferty Citibanku – my zachęcamy oczywiście do zdecydowania się na całkowicie darmową Citi Simplicity. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, to wkrótce w naszych drzwiach powinien pojawić się kurier z umową do podpisania, a następnie po niedługim czasie przesyłka z kartą.

Teraz czekają nas jeszcze dwa kolejne konieczne do spełnienia warunki – musimy się z tym wyrobić do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Pierwszy z nich jest prosty – polega na tym, by przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku. Drugi warunek jest natomiast taki, by w tym okresie swoją nową kartą kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Wymaga on więc nieco więcej zaangażowania, jednak jak najbardziej jest możliwy do spełnienia, wystarczy, że będziemy kartą Citibanku płacić za większość zakupów, a na pewno nam się uda.

Po spełnieniu obu tych wymogów pozostanie Ci już tylko czekać na nagrodę. Wynosi ona 400 zł i zostanie Ci przekazana na rachunek Twojej karty do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki promocji. Pieniądze te będziesz mógł spożytkować w taki sposób, w jaki tylko zechcesz.

Czy warto wziąć udział w promocji Citibanku?

Czy ta promocja jest godna uwagi? Zdecydowanie tak – to jedna z najatrakcyjniejszych, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na rynku bankowym! Dlaczego? Przede wszystkim udział w niej zupełnie nic (oprócz odrobiny zachodu) nas nie kosztuje, a zyskać możemy naprawdę sporo – w końcu nadprogramowe 400 zł to niebagatelna suma. Co więcej, karta kredytowa Citi Simplicity jest całkowicie darmowa, a dodatkowo, jeżeli po zakończeniu akcji uznasz, że nie jest Ci ona potrzebna, to będziesz mógł z niej bez żadnego problemu i konsekwencji zrezygnować. Zachęcamy do korzystania – naprawdę warto!

Przypominamy też, że nadal (do końca lipca) trwa program poleceń Citibanku. Nie da się go co prawda połączyć z udziałem w opisywanej tu promocji, ale za to już po założeniu karty będziesz ją mógł polecić kolejnej osobie zyskać jeszcze więcej (nawet aż do 750 zł!).