W ostatnim czasie pojawiło się kilka atrakcyjnych promocji skierowanych do posiadaczy kart MasterCard – i to zarówno kart kredytowych, jak i debetowych. Osobom, które wezmą w nich udział, pozwolą one całkiem sporo zaoszczędzić na standardowych codziennych wydatkach, a nawet zyskać dodatkowe bonusy w postaci darmowych biletów do kina. Przeczytaj, które firmy zdecydowały się na zaproponowanie swoim klientom ciekawych ofert, na czym one polegają i co zrobić, by jak najbardziej na nich skorzystać.

Korzystaj z karty MasterCard i płać niższe rachunki!

Pierwsza z obowiązujących promocji dotyczy firmy UPC – jednego z większych dostawców telewizji, Internetu i usług telefonicznych. Osoby, które z niej skorzystają, każdorazowo po opłaceniu miesięcznego rachunku otrzymają bonus w wysokości 5 zł – taki zwrot każdy z klientów może dostać maksymalnie sześć razy, co oznacza, że do zyskania jest łącznie 30 zł. Warunkiem jest tu aktywowanie w serwisie obsługi klienta UPC płatności automatycznych z karty MasterCard. Czas na to mamy do 29.06.2017 r., warto się jednak spieszyć, gdyż w akcji może wziąć udział tylko 2500 osób.

Bardzo podobną ofertę swoim klientom przedstawiła będąca dostawcą prądu firma innogy. Tutaj także warunkiem jest aktywowanie usługi automatycznej płatności kartą. Nieco inaczej sytuacja wygląda natomiast, jeśli chodzi o zwroty – w tym wypadku otrzymamy trzy bonusy po 10 zł. Zainteresowanym również doradzamy pośpiech – z oferty będzie miało szansę skorzystać tylko 2000 pierwszych osób.

Zaoszczędzić mogą również klienci popularnej sieci telefonii komórkowej Play. Zasady są bliźniaczo podobne jak przy dwóch poprzednich promocjach. Pierwszym warunkiem jest oczywiście posiadanie karty płatniczej z logo MasterCard. Spełniasz go? W takim razie masz szansę w najbliższym czasie nieco zaoszczędzić na swoich rachunkach telefonicznych. Jeżeli ustawisz w systemie cykliczną płatność swoją kartą, co miesiąc będziesz otrzymywał zwrot środków w wysokości 5 zł. Niestety akcja trwa już tylko do 30.06.2017 r., więc maksymalny zysk, na jaki możesz w tym momencie liczyć, wyniesie zaledwie kilkanaście złotych.

Warto wiedzieć, że operatorem automatycznych cyklicznych płatności, o których mowa powyżej, jest firma Blue Media. Za każdą taką transakcję pośrednik ten pobiera normalnie prowizję w wysokości 1 zł – obecnie jednak w ramach promocji została ona do odwołania zniesiona.

Płać za bilety do kina portfelem MasterPass i oglądaj filmy za półdarmo!

Klienci MasterCardu mają teraz jednak szansę nie tylko zaoszczędzić, lecz także załapać się na odrobinę tańszej niż zwykle dobrej rozrywki a to dlatego, że ostatnia promocja dotyczy przyjemnego tematu, jakim są bilety do kina. W ciągu najbliższych kilku miesięcy posiadacze kart MasterCard i Maestro będą mieli możliwość, by w popularnej sieci kin Cinema City oglądać filmy mniejszym kosztem niż zwykle. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest założenie elektronicznego portfela MasterPass, zarejestrowanie w nim swojej karty i używanie go do płacenia za kupowane na seanse w Cinema City bilety. Należy jednak pamiętać, że zwyczajne transakcje wykonywane kartą się tutaj nie liczą – konieczne jest skorzystanie ze wspomnianej usługi. Po każdym takim zakupie klient otrzyma kod promocyjny, który następnie będzie mógł wymienić na bilet wstępu na dowolny film, jednak tylko spośród tych wyświetlanych w 2D. Promocja trwa do 29 kwietnia, czas na wymianę zdobytych kodów mamy jednak aż do końca tego roku. Warto wiedzieć, że pula biletów jest ograniczona – wynosi ona 12 000. Jeżeli zależy nam więc, by się załapać, lepiej nie czekać na ostatnią chwilę.