Citibank znów uruchomił jedną ze swoich najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych promocji. W jej ramach po spełnieniu określonych warunków możemy otrzymać całkowicie za darmo telefon LG K4 Dual SIM.

Nowa promocja Citibanku – zasady

Opisywana tu promocja trwa od 22.06.2017 r. do 22.07.2017 r. Dotyczy ona kart kredytowych i jest przeznaczona dla osób, które od początku 2015 roku nie posiadały w Citibanku tego typu produktu finansowego. Oprócz tego trzeba spełnić jeszcze dodatkowe wymagania – mieć minimum 21 lat, osiągać dochód netto w wysokości 1200 zł (lub więcej) oraz być zatrudnionym w obecnej firmie od co najmniej 3 miesięcy (przedsiębiorcy muszą oni prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat). Ponadto niestety liczba nagród jest ograniczona – załapie się na nie tylko 1000 pierwszych osób, które zgłoszą chęć skorzystania z promocji. Dlatego warto się spieszyć!

Jak wziąć udział w promocji Citibanku – wyjaśniamy krok po kroku

Zainteresowała Cię opisywana tu promocja Citibanku i chciałbyś wziąć w niej udział? W takim razie nie ma na co czekać! Twoim pierwszym krokiem powinno być wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej banku. Kiedy to zrobisz, po niedługim czasie (w ciągu maks. 7 dni) skontaktuje się z Tobą konsultant. W czasie rozmowy poprosi Cię on o podanie swoich danych osobowych i sprawdzi wstępnie Twoją zdolność kredytową. Na tym etapie będziesz musiał wybrać także konkretną kartę kredytową z oferty banku – najlepszą opcją jest tutaj oczywiście Citi Simplicity z racji tego, że jest ona całkowicie darmowa. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to wkrótce pojawi się u Ciebie kurier z umową (będziesz mu musiał wręczyć dokumenty potwierdzające wysokość Twoich dochodów, a także xero Twojego dowodu osobistego) , a następnie pocztą przyjdzie do Ciebie Twoja nowa karta kredytowa.

Pierwszy krok do celu, jakim jest otrzymanie telefonu komórkowego, już za Tobą. Teraz czeka Cię jeszcze konieczność spełnienia dwóch warunków.

1. Do końca trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś z bankiem umowę, musisz przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibanku.

2. Również do końca trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę, musisz wykonać swoją kartą transakcje bezgotówkowe (w sklepach stacjonarnych oraz internetowych) na łączną kwotę co najmniej 3000 zł.

Jeśli wszystko zrobisz tak, jak opisaliśmy powyżej, to teraz pozostanie Ci już tylko oczekiwanie na nagrodę. W ciągu 30 dni od wypełnienia wszystkich warunków otrzymasz od banku wiadomość o przyznaniu Ci nagrody (w systemie online Citibanku), a następnie w trakcie kolejnego miesiąca – paczkę ze smartfonem.

Czy warto wziąć udział w tej promocji?

Czy promocja ta jest warta uwagi? Jakie są jej mocne i słabe strony? Niewątpliwie nagroda, jaką można w jej ramach otrzymać, jest wartościowa – w sklepie za smartfon LG K4 Dual SIM musielibyśmy zapłacić ok. 500 zł. Warunków koniecznych do spełnienia nie ma tutaj zbyt dużo, a jeżeli zdecydujemy się na kartę Citi Simplicty to i koszty związane z jej posiadaniem będą zerowe. Niektórym wymóg wydania za pomocą karty aż 3000 zł może się wydawać wygórowany, warto jednak pamiętać, że mamy na to aż 3 miesiące. Jeżeli więc będziemy płacić tą kartą za wszystkie lub większość zakupów robionych w tym okresie, to zadanie to będzie dla większości z nas możliwe do zrealizowania. Podsumowując, warunki tej akcji są więc całkiem atrakcyjne – a jeśli nie jesteśmy do końca do niej przekonani, to mamy do wyboru jeszcze kilka podobnych promocji Citibanku, na przykład , w ramach której możesz otrzymać aż 400 zł do wykorzystania w dowolny sposób.