Promocja Raiffeisen Polbanku, którą chcielibyśmy tutaj przedstawić, przeznaczona jest przede wszystkim dla kinomaniaków – ale nie tylko dla nich będzie atrakcyjna. Obowiązuje ona od października i pierwotnie miała zostać zamknięta wraz z końcem roku, ale potem przedłużono ją do 30.06.2017 r. – jeszcze przez ponad dwa miesiące masz więc szansę wziąć w niej udział. W jaki sposób? I co możesz zyskać? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

Zasady promocji Raiffeisen Polbanku krok po kroku

Promocja ta na pierwszy rzut oka może wydawać się dość niepozorna, w praktyce jednak możemy na udziale w niej całkiem sporo zyskać. Dla kogo jest przeznaczona? Dla wszystkich pełnoletnich osób, które zdecydują się założyć w Raiffeisen Polbanku kartę kredytową MasterCard World Class&Club. Co ważne, nie ma tu w przeciwieństwie do Citibanku wymogu bycia nowym klientem – udział mogą wziąć także ci, którzy w przeszłości mieli już w tym banku karty kredytowe, przeszkodą nie jest również posiadanie w nim jakichkolwiek innych produktów (np. konta osobistego).

Przystąpienie do promocji Raiffeisen Polbanku jest banalnie proste. W tym celu wystarczy wypełnić dostępny na stronie internetowej banku formularz, a przy tym zaznaczyć, że wyrażamy zgodę na udział w programie Priceless Specials oraz na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych. Następnie czeka nas oczywiście cała procedura wydawania karty – będziemy musieli poświadczyć swoją zdolność kredytową oraz, jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję, podpisać przysłaną nam kurierem umowę. Gdy karta znajdzie się w już naszych rękach, należy ją jeszcze aktywować i wykonać nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w punkcie handlowo-usługowym lub w sklepie internetowym. Należy pamiętać, że ze wszystkimi tymi krokami trzeba wyrobić się do końca czasu trwania promocji – czyli do 30 czerwca. Samo złożenie wniosku o kartę do tego momentu nie uprawnia nas do wzięcia udziału w akcji.

Teraz przejdziemy do najważniejszej kwestii – nagrody. W ramach akcji możemy otrzymać 2000 gratisowych punktów do wykorzystania w programie MasterCard Priceless Specials. Możesz je oczywiście spożytkować, na co tylko zechcesz (lista nagród dostępnych w tym programie jest bardzo obszerna), jednak bank szczególnie zachęca do wymienienia ich na bilety do kina Cinema City – pojedynczy bilet w ramach akcji otrzymasz za zaledwie 400 punktów, a nie jak normalnie za 800. Dodatkowym plusem jest to, że na nagrodę nie będziesz musiał długo czekać – punkty zostaną Ci przyznane już w ciągu zaledwie pięciu dni po wykonaniu kartą wymaganej transakcji.

Czy warto wziąć udział w akcji?

Perspektywa otrzymania pięciu darmowych biletów do kina w ramach promocji Raiffeisen Polbanku brzmi z pewnością atrakcyjnie. Trzeba jednak pamiętać, że założenie karty kredytowej to zawsze pewne zobowiązanie. Co powinieneś wiedzieć o MasterCard World Class&Club, zanim o nią zawnioskujesz? Przy tej karcie obowiązuje niestety opłata miesięczna w wysokości 10 zł – da się jej uniknąć, wykonując w danym cyklu rozliczeniowym kartą transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 1500 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że w regulaminie promocji nie ma informacji o wymogu posiadania karty przez żaden określony czas – jeżeli nie chcemy więc płacić, a kwota ta jest dla nas zbyt wysoka, możemy po otrzymaniu nagrody po prostu z produktu zrezygnować. Zanim się na to zdecydujemy, powinniśmy jednak wiedzieć, że posiadanie karty MasterCard World Class&Club to nie tylko darmowe bilety do kina, lecz także sporo innych korzyści – bezpłatne ubezpieczenie podróżne Class&Comfort (obejmujące Concierge i Home Assistance), a także bezpłatne ubezpieczenie karty. Oprócz tego również sam program MasterCard Priceless Specials jest warty uwagi – pozwoli Ci on zbierać punkty i odbierać nagrody w postaci atrakcyjnych produktów i usług z wielu różnych dziedzin. Pamiętaj także, że będąc posiadaczem karty z logo MasterCard, możesz brać uczestniczyć dodatkowo w innych przeznaczonych dla ich właścicieli programach rabatowych i promocjach – na przykład tych opisanych dwa tygodnie temu na naszym blogu.