Z okazji zbliżających się wakacji firma T-Mobile usługi bankowe przygotowała dla wszystkich wielbicieli podróży specjalną promocję. Ci, którzy wezmą w niej udział, mogą w łatwy sposób otrzymać voucher na aż 250 zł do wykorzystania w serwisie internetowym Fru.pl, a także – w ramach innej akcji – liczyć na dodatkowe profity. Jakie? I jak się załapać? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko stanie się jasne!

Podróżnicza promocja T-Mobile Usługi Bankowe – zasady

Opisywana tu promocja trwa od 26.04.2017 r. do 30.06.2017 roku i dotyczy kart kredytowych. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby, które nigdy nie posiadały w T-Mobile usługi bankowe tego typu produktu. Aby otrzymać nagrodę, trzeba spełnić dwa dość proste warunki. Pierwszy z nich to założenie w tym banku karty MasterCard Travel. W tym celu trzeba do 30 czerwca br. złożyć o nią wniosek online, a następnie oczywiście przejść pozytywnie cały proces weryfikacji, którego najważniejszym elementem jest określenie naszej zdolności kredytowej. Jeżeli bank uzna, że ją posiadamy, następnym krokiem będzie podpisanie umowy, po czym nasza karta zostanie do nas niezwłocznie wysłana. W miesiącu następującym po tym, w którym ją aktywujemy, będziemy musieli spełnić drugi warunek – wykonać swoją nową kartą transakcję bezgotówkową na kwotę co najmniej 300 zł (konieczne jest, by w tym samym miesiącu została ona również zaksięgowana). Uwaga – zgodnie z regulaminem musi to być jednorazowa transakcja, nie kilka mniejszych, których suma złoży się na taką kwotę. I to wszystko! Jeżeli z powodzeniem wypełnisz oba te warunki, w okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym to zrobisz, zostanie do Ciebie wysłana Twoja nagroda – i będziesz mógł rozpocząć planowanie swoich wakacyjnych podróży!

Warto wspomnieć, że obecnie (aż do 30.04.2018 r.) w T-Mobile Usługi Bankowe obowiązuje również inna promocja dotycząca karty kredytowej MasterCard Travel. W ramach akcji właściciel tego produktu może otrzymać zwrot w wysokości 5% kwoty transakcji za płatności bezgotówkowe wykonane kartą za granicą. Cashback dotyczy jednak tylko transakcji o wartości co najmniej 50 zł, ponadto pojedynczy klient dostanie maksymalnie 100 zł zwrotu miesięcznie i co najwyżej 560 zł przez cały okres trwania promocji.

Czy można wziąć udział w obu akcjach jednocześnie? Nie jest to do końca jasne. Z ich regulaminów wynikałoby, że nie, jednak z kolei opis karty zamieszczony na stronie banku sugeruje co innego. Postanowiliśmy zapytać o to na czacie działającym na stronie banku i tam otrzymaliśmy odpowiedź pozytywną. Osobom, które chciałyby skorzystać z obu promocji jednocześnie, doradzalibyśmy jednak jeszcze samodzielne upewnienie się odnośnie tej kwestii – na przykład u konsultanta, który zadzwoni do nas po złożeniu wniosku online.

Promocja T-Mobile – czy warto wziąć udział? Plusy i minusy

Czy opisywana tu oferta jest atrakcyjna? Z pewnością tak. Warunki, które musimy spełnić, by wziąć w niej udział, nie są zbyt wygórowane – a dla takiej nagrody bez wątpienia tym bardziej warto się postarać! Fru.pl jest witryną internetową, na której wykupić można bilety lotnicze, noclegi w hotelach, a także udział w zorganizowanych wycieczkach. Niektóre dostępne tam promocyjne oferty są naprawdę korzystne. Choć 250 zł, jeżeli chodzi o organizację wakacji, nie wydaje się może wysoką kwotą, to jeśli się postarasz, na tej stronie możesz ze tą sumę otrzymać całkiem sporo – chociażby zarezerwować zagraniczny lot dla siebie i bliskiej Ci osoby. Jak to jest natomiast z kosztami dotyczącymi karty MasterCard Travel? Nie ma powodu do zmartwień – nie są one wygórowane. Obowiązuje tu co prawda opłata miesięczna w wysokości 8 zł, jednak łatwo da się jej uniknąć – w tym celu trzeba jedynie wykonać w danym okresie rozliczeniowym cztery transakcje bezgotówkowe. Nie zastanawiaj się więc – działaj! Jeżeli się pospieszysz, voucher od T-Mobile Usługi Bankowe uda Ci się wykorzystać jeszcze w trakcie tegorocznych wakacji!