Crédit Agricole

Znajdź najlepszą kartę kredytową dla siebie! Przejdź do kart

Oferowane karty kredytowe i debetowe

Credit Agricole - informacje o banku

Informacje ogólne

Bank Credit Agricole jest jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich oraz częścią jednej z największych na świecie grup finansowych - Crédit Agricole. Swoją działalność bank uniwersalny prowadzi w ramach bankowości detalicznej i kredytów konsumenckich. Swoje działania koncentruje na budowaniu długoterminowych relacji z klientami oraz profesjonalnym doradztwie. Bank przywiązuje dużą wagę do odpowiedzialnego kredytowania. Swoją kompleksową ofertę produktów i usług bankowych świadczy klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, korporacjom oraz rolnikom. W ofercie znajdziemy pakiety kont osobistych, produkty oszczędnościowe, ubezpieczenia, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne oraz kredyty hipoteczne. Umożliwia korzystanie ze swojej pełnej oferty poprzez bankowość elektroniczną, kanały telefoniczne oraz sieć ponad 460 placówek bankowych. Obecnie obsługuje ponad 2,1 milionów klientów.

Wróć

Historia Banku Credit Agricole

Początki historii banku są związane z Bankiem Świętokrzyskim. Od 1991 roku świadczył on uniwersalne usługi bankowe o regionalnym zasięgu, głównie w Kielcach. W 1998 roku dochodzi do przejęcia banku przez firmę LUKAS z Wrocławia zajmującą się sprzedażą ratalną. Zostaje przyjęta nowa nazwa – Lukas Bank Świętokrzyski S.A., a oddziały banku szybko się rozrastają.

Usługę dostępu do kont przez Internet uruchomiono w 2000 roku. W 2001 roku zostało podpisano porozumienie pomiędzy akcjonariuszami Spółki LUKAS S.A. oraz inwestorem Credit Agricole będącą jedną z największych międzynarodowych grup finansowych. Na podstawie porozumienia inwestor objął 75% akcji spółki LUKAS. Odbyła się kolejna zmiana nazwy Banku na Lukas Bank S.A. W 2006 uruchomiono pierwszą w Polsce jeżdżącą placówkę bankową – Lukasmobil, a w 2007 bank stał się polskim liderem w liczbie wydanych kart kredytowych.

W 2008 roku LUKAS S.A. wprowadził program lojalnościowy Furora, którego nośnikiem jest karta kredytowa. Dzięki udziale w programie klienci dokonując płatności, otrzymywali zwrot części wydanej kwoty. Ponadto bank umożliwił otrzymywanie wyciągów z konta przez e-mail. Następnie trwa promocja Furory, która odnosi sukces.

Rok 2011 zapoczątkował przebudowę placówek bankowych. Zmienia się ich wygląd zewnętrzny oraz organizacja pracy doradców. Po raz pierwszy w historii banku klienci dostali możliwość korzystania z produktu strukturyzowanego. W marcu LUKAS Bank S.A. wprowadza nowy produkt inwestycyjny z ochroną kapitału i obiecuje zysk do 10% rocznie. Warunki jego uzyskania są proste – kurs euro do złotego musi utrzymać się przez dwa lata w określonym przez bank korytarzu.

We wrześniu dochodzi do rebrandingu. LUKAS Bank S.A. zmienia swoją dotychczasową nazwę na Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna i wprowadza na polski rynek markę Crédit Agricole dla bankowości detalicznej.

Wróć

Oferta kart kredytowych

Karta kredytowa Visa/Mastercard umożliwia korzystanie z pakietu bezpłatnych usług dodatkowych i przywilejów. Możemy otrzymać aż 3 karty. Limit kredytu, który odnawia się wraz z każdą spłatą, wynosi maksimum 50 000 PLN. Za transakcje bezgotówkowe nie płacimy prowizji. Dokonywać płatności możemy w sklepach stacjonarnych oraz sklepach online. Bezpośrednio z karty możemy płacić stałe rachunki. Możliwe są także płatności zbliżeniowe. Na spłatę wykorzystanego limitu mamy do 56 dni. Istnieje możliwość rozłożenia spłaty całości lub części wykorzystanego limitu nawet na 24 miesięczne raty.

Komfortową kartą kredytową Visa/Mastercard Silver płacimy jak chcemy i za co chcemy. Umożliwia ona korzystanie z pakietu bezpłatnych usług dodatkowych i przywilejów. Limit kredytu, który odnawia się wraz z każdą spłatą, wynosi maksymalnie 20 000 PLN. Za transakcje bezgotówkowe nie płacimy prowizji. Dokonywać płatności możemy w sklepach stacjonarnych oraz sklepach online. Bezpośrednio z karty możemy płacić stałe rachunki. Możliwe są także płatności zbliżeniowe. Na spłatę wykorzystanego limitu mamy do 54 dni. Tu także jest opcja rozłożenia spłaty w systemie ratalnym.

Karta kredytowa Visa Standard - możemy dostać nawet 10 000 PLN na dowolne wydatki. Za transakcje bezgotówkowe nie płacimy prowizji. Dokonywać płatności można w sklepach stacjonarnych oraz sklepach online. Bezpośrednio z karty możemy płacić stałe rachunki. Bezpłatnie są też dostępne płatności zbliżeniowe. Na spłatę wykorzystanego limitu mamy do 54 dni.

Wśród kart partnerskich na uwagę zasługuje karta kredytowa Visa Castorama. Limit kredytu wynosi 10 000 PLN, odnawia się wraz z każdą spłatą. Z tą kartą zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, stoją przed nami otworem. Dodatkowym plusem są płatności zbliżeniowe. Możemy otrzymać aż 4 karty dodatkowe. Na spłatę wykorzystanego limitu mamy do 54 dni. Zakupy w sklepach Castorama w ramach limitu możemy zrobić jeszcze przed odbiorem karty kredytowej. Wystarczy, że bank zaakceptuje nasz wniosek.

Partnerska karta kredytowa RTVEuroAGD MasterCard to przyjazna karta na zakupy i niezwykłe okazje w sklepach RTV EURO AGD. Limit kredytu wynosi 20 000 PLN. Za transakcje bezgotówkowe nie płacimy prowizji. Dokonywać płatności możemy w sklepach online oraz stacjonarnych – w tym płatności zbliżeniowych. Bezpośrednio z karty można opłacać stałe rachunki. Niewątpliwym atutem tej oferty jest fakt, że klient może otrzymać aż 4 karty dodatkowe. Na spłatę wykorzystanego limitu mamy do 54 dni. Mamy możliwość rozłożenia spłaty całości lub części wykorzystanego limitu nawet na 24 miesięczne raty.

Karta kredytowa o międzynarodowym zasięgu E.LECLERC Visa jest akceptowana na całym świecie. Limit kredytu wynosi 10 000 PLN. Dokonywanie płatności jest możliwe w sklepach stacjonarnych oraz sklepach online. Także w przypadku tej karty, standardowo są zaoferowane płatności zbliżeniowe. Możemy otrzymać aż 4 karty dodatkowe. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin