Programy rabatowe


Programy rabatowe

Interesują Cię przede wszystkim dodatkowe korzyści związane z posiadaniem karty kredytowej? Chcesz oszczędzać na zakupach, otrzymywać zwroty lub cenne nagrody? Karta kredytowa z pewnością Ci to ułatwi. Dziś już nie tylko partnerskie karty kredytowe oferują programy, dzięki którym można otrzymać rabaty i inne korzyści. Niemal każdy bank proponuje swoim klientom udział w takich programach w standardzie lub przy spełnieniu kilku wymagań.

Programy lojalnościowe i programy rabatowe to czynnik, który ma coraz większy wpływ na wybierane przez nas karty kredytowe. Dlatego najlepsze z nich przedstawiliśmy w szczegółach, aby każdy klient mógł dokładnie zapoznać się z zasadami i korzyściami, jakie wiążą się z danymi programami rabatowymi.


Programy rabatowe

Poznaj najlepsze programy rabatowe! Więcej informacji

Programy rabatowe w kartach kredytowych

Rodzaje programów partnerskich i ich zasady

Programy rabatowe to przyjemny dodatek, który oferuje nam bank z kartą kredytową. Ich zasady są różne – największą popularnością cieszą się programy punktowe, w których posiadacz karty zbiera za codzienne transakcje punkty (czasem nazywane milami), a później może je wymienić na nagrody, zwrot części wydatków lub dodatkowe zniżki. Do innego typu programów partnerskich należą te, które niezależnie od ilości wydawanych pieniędzy gwarantują nam rabaty w wybranych sklepach. Z oferowanych zniżek można skorzystać jeden lub kilka razy. Inne programy oferują dodatkowe usługi w galeriach handlowych, kinach, restauracjach, hotelach czy na lotniskach. Dzięki nim karta kredytowa przestaje być tylko instrumentem płatniczym, stając się również wejściówką do miejsc niedostępnych dla nas na co dzień.

Wszelkie programy rabatowe mogą być tworzone przez banki, sieci sklepów czy organizacje płatnicze. Na przykład mBank proponuje swoim klientom program mOkazje, Bank Millenium program Inspiracje, a Citi Bank Handlowy usługę Citi Rabaty. Niezwykłą popularnością w skali naszego kraju cieszy się także Klub Rabatowy Credit Agricole. Do największych ogólnoświatowych programów rabatowych i partnerskich należą programy operatora MasterCard. Wymienić tu można MasterCard Rewards czy program Buy&Smile.

Podobnie jak karty kredytowe, programy rabatowe i programy partnerskie są dopasowywane do pewnych grup klientów. Bogaty zestaw programów dodatkowych oferują na przykład karty kredytowe dla podróżujących – w ich przypadku posiadacz karty z programem rabatowym może skorzystać z tańszych noclegów w hotelu, otrzymać zwrot kosztów paliwa czy zbierać punkty, za które otrzyma darmowy bilet lotniczy. W ofertach z pewnością każdy zapalony podróżnik znajdzie coś dla siebie. Programy partnerskie to również świetna okazja dla miłośników robienia zakupów. Atrakcyjne zniżki i duże zwroty wydanych pieniędzy sprawią, że zakupy z kartą kredytową staną się jeszcze większą przyjemnością.

Wróć

Gdzie można skorzystać z promocji i zniżek?

Istnieje ogromna liczba miejsc, w których można korzystać ze zniżek przy płatnościach kartą kredytową. Jednak programy rabatowe znacznie się między sobą różnią i warto najpierw przeanalizować listę sklepów i partnerów, którzy biorą udział w danym programie. Dzięki informacjom zawartym na naszej stronie będzie można wybrać kartę z programem partnerskim, którego używanie jest najbardziej opłacalne w Twojej sytuacji i maksymalnie wykorzystać przysługujące zniżki.

Wśród partnerów programów rabatowych znajdują się najbardziej znane i renomowane sklepy z różnym asortymentem (odzieżowe, spożywcze, elektroniczne itp.), linie lotnicze, stacje benzynowe, firmy ubezpieczeniowe, biura podróży, szkoły językowe i wiele, wiele innych firm, z których usług korzysta się każdego dnia. Sprawia to, że aktywnie korzystając z karty kredytowej można znacznie częściej zapewnić sobie dodatkową rozrywkę, zaoszczędzić niemałe kwoty i zdobyć w przystępnej cenie towary na ogół niedostępne w sklepach.

Nie można jednak zapominać o innych parametrach kart kredytowych. Aby wybrać optymalną dla siebie ofertę, należy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami i zasadami użytkowania karty kredytowej. Dlatego opisy programów rabatowych na naszej stronie zostały wzbogacone listą kart kredytowych, które je oferują. Warto też wspomnieć, że najwięcej zyskać można na promocjach i programach partnerskich ograniczonych czasowo. Aby być na bieżąco ze wszystkimi najciekawszymi okazjami i ofertami specjalnymi polecamy uważnie śledzić naszego bloga.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin