Citi Rabaty

Poznaj program rabatowy Citi Rabaty! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy Citi Rabaty

Informacje ogólne

Citibank Handlowy ma niezwykłą ofertę dla swoich klientów – Citi Rabaty, czyli zniżki do 50% na oferty sezonowe i świąteczne promocje. To program oferujący produkty z 4800 sklepów znajdujących się w Polsce. Wystarczy mieć kartę kredytową Citibanku, a jest to m.in. Citibank Simplicity, Citibank Premier Miles, Citibank MasterCard World, Citibank BP PAYBACK Gold i Silver, wejść na stronę Citi Rabatów i sprawdzić partnerów akcji. Przy każdej firmie znajduje się informacja o wysokości rabatu, a także dostępne lokalizacje sklepów. Można również wyszukać rabaty za pomocą filtrów, takich jak choćby wybór spośród pięciu branż, rodzaju karty kredytowej i lokalizacji miasta bądź centrum handlowego. Wszystkie wybrane przez posiadacza karty zniżki pojawiają się w zakładce Moja lista, co znacznie ułatwia zorientowanie się w wybranych ofertach. Po dokonaniu tych czynności, można spokojnie iść do sklepu i dokonać zakupu. Trzeba pamiętać o tym, aby poinformować sprzedawcę o korzystaniu z karty Citibanku. Informacje o zniżkach i partnerach można także uzyskać w inny sposób, za sprawą przedstawicieli banku, infolinii CitiPhone lub magazynu Elle. Skorzystanie z Citi Rabatów jest bardzo proste i nie wymaga wiele wysiłku, a może znacznie uprościć życie. Jest to program dedykowany dla każdego, kto robi duże i małe zakupy.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerzy programu zajmują się takimi dziedzinami jak choćby gastronomia, podróże, usługi, zdrowie i uroda. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Firmy, o których mowa w programie to szkoły językowe, np.: Speak Up, marki odzieżowe – Top Secret, Majesso, Monnari oraz hotele, jak Hotel Lublinianka. Jednak to nie wszystkie marki. Z bardziej znanych można także wspomnieć chociażby o Stena Line, Wittchen, Yves Rocher, Pandora Jubiler. Rabaty przypadające najlepszym usługom i produktom w Polsce wahają się od 5% do nawet 50%.

Wróć

Karty obsługujące program

Citibank Simplicity to jedna z kart kredytowych biorąca udział w Citi Rabatach. Jest to dobra propozycja dla tych, którzy nie chcą płacić opłaty rocznej, zarówno za kartę główną jak i dodatkowe. Ponadto, obowiązuje ją długi okres bezodsetkowy, bo aż 56 dni. Dodatkowo przy transakcjach bezgotówkowych bank nie pobiera prowizji. Występuje tu także opcja Chargeback oraz niezwykle wygodna płatność zbliżeniowa. Inną kartą, która ma zniżki w programie Citi Rabaty jest Citibank Premier Miles. Oprócz udziału w programie PremierMiles, kartę obowiązuje bezpłatny ekskluzywny pakiet Concierge. Co istotne, obsługi rachunku można dokonywać przez całą dobę, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Brak prowizji za przelewy online i transakcje bezgotówkowe to również atut tej karty. Najlepsze jest jednak to, że klient nie płaci za wydanie karty, ani wydanie kart dodatkowych.

Citibank MasterCard World ma także niemało do zaoferowania, nie wyłączając rabatów. Długi okres bezodsetkowy – 56 dni. Program partnerski MasterCard World, a także brak opłat za wydanie karty to dobra inwestycja. Ponadto, brak prowizji za płatność kartą w sklepach, przelewy na rachunki. Kartą można też zapłacić zbliżeniowo.

Z kartą Citibank BP PAYBACK Gold oprócz Citi Rabatów ze spokojem można skorzystać z płatności zbliżeniowych. Występuje tu też 56-dniowy okres bezodsetkowy i brak opłat za karty dodatkowe. W przypadku rezerwacji lotu lub pokoju korzystną opcją będzie usługa Chargeback. Ostatnią kartą kredytową, która bierze udział w programie zniżkowym jest Citibank BP PAYBACK Silver. Jest to karta, która bierze także udział w programach A la Carte i World Privileges. Występuje w niej brak opłat za wydanie i prowadzenie kart dodatkowych, ale także 56-dniowy okres bezodsetkowy. Co ważne, zadłużenie można rozłożyć na raty.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin