Hotel Privileges

Poznaj program Hotel Privileges! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program Hotel Privileges

Informacje ogólne

Citibank oferuje ekskluzywny program benefitów zwany Hotel Privileges. Jest to świetna oferta, dzięki której klienci mogą skorzystać z usług luksusowych hoteli. Posiadacze kart kredytowych Citibank Simplicity, Citibank Premier Miles, Citibank MasterCard World, Citibank BP PAYBACK Gold i Citibank BP PAYBACK Silver mają możliwość doświadczyć wyjątkowej jakości usług serwisu. A jest to chociażby, najlepsza stawka w momencie rezerwacji, podwyższenie standardu pokoju, późniejsze wymeldowanie, dodatkowe śniadanie dla osoby towarzyszącej. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę Hotel Privileges i wybrać kierunek podróży, hotel i zarezerwować go przy pomocy przycisku „Book now”. Ta bardzo prosta czynność może sprawić, że przeżyjemy wyjątkowe chwile na drugim końcu świata, ciesząc się niezwykłym klimatem i przepychem. A jest z czego wybierać, ponieważ dostępnych jest dziewięć kierunków podróży, w tym Afryka czy Australia. Co ważne, w wyborze danej oferty hotelowej pomagają opisy. Trzeba jedynie znać angielski, ponieważ strona jest obsługiwana w tym języku. Jednak nie powinno to sprawiać wielkiej trudności. Na programie skorzystają klienci podróżujący często, ale będzie on atrakcyjny także dla tych, którzy z usług hotelu korzystają jedynie okazjonalnie. Warunki zakwaterowania są na bardzo dobrym poziomie i nikt nie powinien czuć się rozczarowany.

Wróć

Partnerzy programu

W programie klient znajdzie wiele hoteli na terenie różnorodnych państw. Wśród ofert hoteli mamy np.: londyński Ascott Mayfair czy brazylijski hotel Toriba. Odwiedzenie Bliskiego Wschodu czy Ameryki Południowej z programem Hotel Privileges jeszcze nigdy nie było tak komfortowe. Citibank oferuje doskonałe warunki zakwaterowania i to w dowolnym miejscu globu. Do wyboru mamy ogólnoświatowe sieci hoteli Four Sesons czy Fairymont oraz bardzo liczną grupę innych miejsc wartych odwiedzenia. Tropikalne raje i średniowieczne twierdze to najlepszy pomysł na niezapomniany wypoczynek.

Wróć

Karty obsługujące program

W programie Hotel Priviliges bierze udział karta kredytowa banku Citi Handlowego Simplicity. Jest to dobra propozycja dla tych, którzy korzystają z karty głównej i kart dodatkowych, ponieważ nie jest naliczana za nie opłata roczna. Ponadto obowiązuje 56-dniowy okres bezodsetkowy, a przy transakcjach bezgotówkowych bank nie pobiera prowizji. Do dyspozycji klienta są opcje Chargeback i płatności zbliżeniowe.

Kartą kredytową, która również oferuje usługę Hotel Priviliges jest Citi Premier Miles. Posiadacza karty Premier Miles obowiązuje bezpłatna opieka prywatnego doradcy w ramach pakietu Concierge. Co ważne, kartę obsługiwać można przez całą dobę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Atutem jest brak prowizji za przelewy online i transakcje bezgotówkowe. Klient nie płaci za wydanie karty, ani wydanie kart dodatkowych. Citi MasterCard World ma również niemało do zaoferowania. Posiada ona długi okres bezodsetkowy wynoszący 56 dni. Cechuje ją brak opłat za wydanie, bezprowizyjne płatności kartą w sklepach i przelewy na rachunki. Kartą można także zapłacić zbliżeniowo.

Posiadając kartę Citi BP PAYBACK Gold, oprócz możliwości skorzystania z programu Hotel Priviliges, mamy do dyspozycji płatności zbliżeniowe. Występuje tu 56-dniowy okres bezodsetkowy oraz brak opłat za karty dodatkowe. Poza tym funkcjonuje usługa Chargeback. W programie Hotel Priviliges bierze udział także karta kredytowa Citibank BP PAYBACK Silver. Uczestniczy ona w programach A la Carte i World Priviliges. W jej ofercie brak jest opłat za wydanie i prowadzenie kart dodatkowych. Obowiązuje ją 56-dniowy okres bezodsetkowy. Co istotne, zadłużenie można rozłożyć na wygodne raty.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin