MasterCard Rewards

Poznaj program MasterCard Rewards! Więcej informacji

Wybrane karty kredytowe oferujące program

Program MasterCard Rewards

Informacje ogólne

Organizacja płatnicza MasterCard ma dla swoich użytkowników niezwykłą ofertę rabatową. Nazywa się ona MasterCard Rewards. Posiadacz karty biorącej udział w tym programie zyskuje dodatkowe korzyści z użytkowania karty kredytowej. Podczas każdej płatności kartą kredytową naliczane są punkty, które można później zamienić na nagrody. Co ważne, aby przystąpić do programu należy być posiadaczem m.in. takich kart jak Deutsche Bank IQ World i zalogować się do systemu Mastercard Reward. W serwisie tym znajduje się Katalog nagród, z którego można wybrać odpowiedni produkt, oczywiście po zebraniu odpowiedniej liczby punktów. Punkty są naliczane automatycznie, a ich przelicznik jest zależny od partnera akcji, którym są oczywiście banki. Wygodną opcją jest udostępnienie tzw. stanu konta, dzięki któremu można śledzić wszelkie zmiany liczby punktów. Na stronie programu jest specjalna zakładka Katalog. W niej to znajduje się 14 kategorii nagród, takich jak chociażby Multimedia, Podróże, Relaks, Klub Dziecka. Każdy produkt jest szczegółowo opisany, a także widać przy nim liczbę potrzebnych do zebrania punktów. Poza tym umieszczona jest tam zakładka Oferty, w której to klient znajdzie informacje dotyczące nowych promocji i okazji. Jedną z nich jest np. 10 razy więcej punktów za zakupy w drogerii Sephora. Dzięki temu właściciel karty może zbliżyć się do upragnionej nagrody. Warto więc na bieżąco przeglądać stronę programu MasterCard Rewards. Codzienne zakupy, jak i te na specjalną okazję, za które zapłacimy kartą kredytową, mogą przynieść dodatkowe korzyści.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerami programu są z jednej strony banki takie jak: Alior Bank, BOŚ Bank, Millenium Bank, BZWBK, Deutsche Bank, Raiffeisen Polbank, Pekao BP, Getin Bank, Lion’s Bank, mBank oraz Noble Bank. Z drugiej zaś takie firmy jak drogeria Sephora, ale także marki modowe Emanuel Berg, Willsoor, Eastend czy Pakamera. Firma Kaligraf oferująca pióra i artykuły piśmiennicze oraz przychodnia LuxMed również biorą udział w akcji. Nagrody są podzielone na 14 kategorii, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróć

Karty obsługujące program

W akcji bierze udział między innymi karta kredytowa Deutsche Bank IQ World. To co wyróżnia ją dodatkowo spośród innych kart to bezpłatne podstawowe ubezpieczenie oraz bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Co więcej, kartę obowiązuje długi okres bezodsetkowy – 56 dni. Wysokość limitu może wynosić nawet do 150.000 PLN. Istnieje także możliwość wydania pięciu kart dodatkowych. Ponadto każdy posiadacz tej karty ma dodatkowo przyznane przywileje na wybranych obiektach golfowych w Polsce. Dostęp do rachunku online i opcja płatności zbliżeniowych też nie powinna rozczarować klienta.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin