Program rabatowy mBank

Poznaj program rabatowy mBanku! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy mBank

Informacje ogólne

Program rabatowy oferowany przez mBank zapewnia posiadaczom kart kredytowych dostęp do rabatów u licznej grupy partnerów programu. Korzystanie z niego jest niezwykle proste. Wystarczy poinformować sprzedawcę przed wystawieniem rachunku, że płatność zostanie dokonana kartą kredytową mBanku i chcemy skorzystać z przysługującej nam zniżki. Warto pamiętać, że rabat może obowiązywać jedynie w wybranych punktach danej sieci. Aby sprawdzić, czy akurat w miejscu, z którego usług korzystamy, otrzymamy zniżkę należy wejść na stronę mBanku i skorzystać z poręcznej wyszukiwarki. W okresach wyprzedaży warto sprawdzić, czy zniżka z programu rabatowego mBanku nie będzie niższa od aktualnej promocji u danego sprzedawcy. Jest to o tyle istotne, że rabat udzielany jest od podstawowej ceny na metce. Korzystanie z programu rabatowego mBanku jest możliwe także przy zakupach online. Po podaniu w formularzu zamówienia kodu BIN swojej karty kredytowej (tj. 6 pierwszych cyfr numeru karty) rabat zostanie automatycznie naliczony. Przed wykonaniem zakupów przez Internet należy sprawdzić wysokość limitu ustawionego na karcie na tego typu transakcje. MBank limit płatności online ustawia wszystkim klientom na 0 PLN. Planując zakupy należy zmienić jego wysokość.

Korzystając ze zniżek programu rabatowego mBanku oszczędzamy na zakupach w punktach handlowo–usługowych od 5% do nawet 55%. Zakupy są wygodne, bo do skorzystania ze zniżek nie potrzeba kuponów. Marek, które są partnerami programu, jest prawie 300. Proponowane rabaty przydadzą się nie tylko przy okazji codziennych zakupów, ale także w przypadku kupna samochodu, remontów, wyjazdów. Dlatego program rabatowy mBanku powinien zadowolić każdego posiadacza karty kredytowej.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerami programu rabatowego mBanku są punkty handlowo–usługowe, których profil działalności mieści się w dziewięciu wyodrębnionych kategoriach tematycznych. Wśród ekskluzywnych sklepów z biżuteriom i dodatkami znajdziemy Noble Place i Longchamp z 10% zniżkami na asortyment. W kategorii rabatów dla domu i wnętrza możemy skorzystać z obniżek od 5 do 15%. W innych działach, takich jak odzież i obuwie, restauracje i hotele, rozrywka i sport, zdrowie i uroda spotkamy się ze zniżkami w wysokości od 5% do 55%. Oferują je m.in. restauracje i sklepy – Ja pragnę wina, marka modowa Zień, Pomorska Grupa Energetyczna czy sieć Europcar, zajmująca się wynajmem samochodów. Oddzielną kategorią są partnerskie sklepy internetowe. mBank na swojej stronie internetowej udostępnił prostą w obsłudze wyszukiwarkę, dzięki której możemy znaleźć interesujących nas partnerów programu rabatowego i wysokość zniżek, jakie proponują. Wyniki wyszukiwania możemy sortować według m.in. karty, jaką posiadamy, kategorii asortymentu, jaki dany sklep oferuje, a nawet centrum handlowego, z którego usług będziemy korzystać.

Wróć

Karty obsługujące program

Program rabatowy mBanku obowiązuje wszystkie karty kredytowe, które ma on w swojej ofercie. Wśród klasycznych kart kredytowych znajdziemy MasterCard Standard i Visa Credit, których popularność wśród klientów nie maleje. Partnerskie karty World MasterCard Miles More i World MasterCard Miles More Premium oferują bezpłatne członkostwo w programie Miles More, które umożliwia nam zbieranie punktów za płatności kartą kredytową, a następnie ich wymianę na nagrody rzeczowe lub bilety lotnicze. Prestiżowe karty MasterCard Gold, Visa Credit Gold czy Visa Platinum Credit kuszą klientów wysokimi limitami dostępnego kredytu. World MasterCard Aquarius i Visa Aquarius gwarantują nie tylko wysoką jakość obsługi serwisu Concierge, ale także wysoki limit kredytu i płatności zbliżeniowe. W programie rabatowym mBanku uczestniczy także ekskluzywna karta kredytowa World Elite MasterCard, której warunki użytkowania ustalane są indywidualnie z każdym klientem mBanku.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin