Miles & More

Poznaj program Miles & More! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy Miles & More

Informacje ogólne

Program Miles & More to najlepsze rozwiązanie dla osób podróżujących, zarówno w sprawach biznesowych jak i tych, którzy podróżują dla przyjemności. Aby móc z niego skorzystać trzeba wejść na stronę www.miles-and-more.com i zarejestrować się w programie. Wystarczy gromadzić mile a promocje na przeloty pojawią się same. Aby jeszcze lepiej skorzystać z promocji mBank stworzył karty kredytowe, które obowiązują w programie. Dzięki karcie kredytowej World MasterCard Miles & More albo World MasterCard Miles & More Premium, tanie loty staną się codziennością. Na start klient dostaje 2 000 mil. Przy karcie World MasterCard Miles & More, każde wydane 5 PLN to jedna mila, natomiast przy karcie Premium wystarczy kwota 3 PLN. Odpowiednią liczbę mil można wymieniać na bilety lotnicze w dowolny zakątek świata. Klient otrzymuje mile, korzystając z ofert firm lotniczych LOT, Lufthansa czy Swiss. Ważne by byli to przewoźnicy zrzeszeni w Star Alliance. Poza tym przy korzystaniu z wybranych hoteli, wypożyczalni aut oraz robieniu zakupów u partnerów akcji naliczane są mile. Co ciekawe, punkty zdobyte w innych programach lojalnościowych, jak choćby PAYBACK, także można zamienić na mile. Wszystkie informacje, w tym aktualną liczbę zdobytych mil można sprawdzić na stronie internetowej akcji. W tym miejscu można sprawdzić oprócz tego partnerów akcji, którzy pojawiają się w 9 kategoriach. A są to m.in. Przeloty, Hotele, Prenumeraty i książki czy Karty kredytowe. Jeśli ktoś zawsze chciał podróżować, a nie miał odpowiedniej motywacji to oferta Miles & More jest świetną okazją by zacząć swoją przygodę.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerów programu Miles & More jest aż 198. To bardzo duża liczba. 9 kategorii do wyboru i znane marki, jak choćby salony jubilerskie APART, delikatesy Alma, linie lotnicze LOT, Air Canada, czy mBank oraz najlepsze hotele w Europie. Ilość mil oraz różnorodność ofert jest zawsze widoczna dla każdego zalogowanego użytkownika serwisu. Na stronie znajduje się również zakładka Aktualne promocje. Jest ona niezwykle pomocna przy zbieraniu mil. Odpowiednią ich ilość zebraną u partnerów można swobodnie wymieniać na bilety.

Wróć

Karty obsługujące program

Karta kredytowa, która jest aktywna w programie to World MasterCard Miles & More. Jest to karta, którą obowiązuje dodatkowo program Buy&Smile, ale także rabaty u partnerów banku nawet do 55%. Można także skorzystać z osobistego asystenta w ramach prestiżowej usługi Concierge. Co więcej, limit zadłużenia na karcie kredytowej może sięgać 100.000 PLN, a płatności mogą być wykonywane zbliżeniowo.

Drugą kartą kredytową równie prestiżową jest World MasterCard Miles & More Premium. To dzięki niej zakupy zbliżeniowe są dziecinnie proste. Występuje tu także możliwość spłaty zadłużenia w ratach i możliwość użycia darmowej funkcji automatycznej spłaty zadłużenia. Jest to niezwykle komfortowe dla użytkowników. Limit na karcie sięga w tym przypadku do 200.000 PLN.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin