Millennium Inspiracje

Poznaj program rabatowy Inspiracje! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy Millennium Inspiracje

Informacje ogólne

Program partnerski Millennium Inspiracje jest dedykowany dla posiadaczy wszystkich kart kredytowych Banku Millennium. Jest to atrakcyjny pakiet rabatów w wybranych sklepach współpracujących z Bankiem Millennium. Korzystanie z niego jest nie tylko opłacalne, ale i bardzo proste. Wystarczy płacić kartami kredytowymi Millennium w wybranych stacjonarnych i internetowych punktach handlowo-usługowych na terenie kraju, wyrażając chęć skorzystania ze zniżek w programie Inspiracje. Dokonując zakupów w sklepach internetowych, konieczne jest podanie kodu promocyjnego, który znajdziemy na stronie Banku Millennium przy opisie konkretnego partnera. W placówkach stacjonarnych wystarczy przed zapłatą poinformować sprzedawcę o korzystaniu z programu Inspiracje.

Dokonując zakupów warto zapoznać się z partnerami programu, którzy oferują dla nas zniżki. Takich punktów jest już blisko 1.000. Ich aktualną listę oraz wysokość zniżek znajdziemy na stronie internetowej Banku Millennium. Co ciekawe, wysokość zniżek uzależniona jest od segmentu w którym znajduje się dana karta kredytowa. Mniejsze zniżki otrzymamy płacąc klasycznymi kartami kredytowymi, a wyższe przy płatnościach kartami prestiżowymi. Są jednak punkty, które nie różnicują wysokości zniżek ze względu na rodzaj karty. Korzystając z programu Inspiracje możemy zyskać rabat w wysokości od 3% do nawet 50% na cały lub wybrany asortyment sklepu lub usługi.

Ze względu na różnorodność produktów i usług, jakie oferują partnerzy programu Inspiracje stanowi on bardzo atrakcyjny dodatek do kart kredytowych Banku Millennium. Skorzystają z niego nie tylko osoby, które na co dzień chciałby zmniejszyć koszt zakupów dokonywanych kartą kredytową, ale również ci klienci, którzy limitu kredytowego potrzebują w wyjątkowych sytuacjach, takich jak rezerwacja lotu samolotem czy zabiegi medycyny estetycznej.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerami programu Inspiracje Banku Millennium jest blisko 1.000 punktów handlowo-usługowych w całym kraju. Wysokość rabatów oraz dostępnych partnerów programu Inspiracje znajdziemy na stronie Banku Millennium. Za pomocą poręcznej wyszukiwarki możemy ustalić, gdzie znajduje się najbliższy punkt partnerski, znaleźć adres jego strony internetowej i wysokość zniżki dla naszej karty kredytowej. Wśród niech są znane marki odzieżowe, takie jak BYTOM, prestiżowe hotele, m.in. Hotel Oliwski oraz restauracje – Stara Szafa, CZIK-CZUK Pizza. Klienci znajdą także rabaty u firmy Myszak i Wspólnicy na artykuły niezbędne podczas remontu oraz elementy wystroju wnętrz znanej marki Artis Rosenthal. Płacąc kartami kredytowymi Millennium, możemy obniżyć koszty zakupu ubezpieczeń w Allianz Direct lub AXA Direct. Poza tym czekają na nas rabaty w wielu innych punktach.

Wróć

Karty obsługujące program

Program Inspiracje oferowany jest klientom Banku Millennium posiadającym karty kredytowe znanej międzynarodowej marki American Express w wersji klasycznej oraz Gold. Chcąc oszczędzić jeszcze więcej możemy wybrać partnerską kartę Piotr i Paweł MasterCard z limitem zadłużenia do 50.000 PLN. Decydując się na standardową Visę lub MasterCard możemy rozłożyć zadłużenie za dokonane w ramach programu Inspiracje zakupy na korzystne raty, a spłacając je w całości w terminie 51 dni nie zapłacimy odsetek za transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Karta kredytowa Visa/MasterCard Gold również umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek, a dodatkowo zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Szczególnie paniom przypadnie do gustu karta kredytowa Visa Impresja. To karta, dzięki której otrzymają one nie tylko zniżki z programu Inspiracje, ale także zwrot do 5% wydatków przy płatności kartą w wybranych sklepach. Z podobnej oferty skorzystać mogą także panowie. Dedykowana właśnie im karta kredytowa Millennium Alfa ma bardzo wysoki limit kredytu – 100.000 PLN. Klienci płacąc nią otrzymują zwrot do 5% wydatków w wybranych punktach handlowo – usługowych. Prestiżowa karta Visa Plantinum, poza atrakcyjnymi zniżkami programu Inspiracje, gwarantuje wysoką jakość usług Concierge i bezpłatne pakiety ubezpieczeń. Jeśli zależy nam na wspieraniu szlachetnych inicjatyw przy okazji robienia zakupów kartą kredytową, odpowiednim wyborem będzie karta WWF MasterCard. Dzięki niej mamy możliwość wsparcia Fundacji WFF, której celem działalności jest ochrona środowiska naturalnego.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin