mOkazje

Poznaj program rabatowy mOkazje! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy mBank mOkazje

Informacje ogólne

W mBanku uruchomiono nową ofertę, dzięki której klienci mają więcej korzyści z zakupów. Mowa tu o programie mOkazje. Dzięki niemu dostaniemy dostęp do spersonalizowanych ofert rabatowych wielu partnerów, a dokonując płatności kartą kredytową mBanku otrzymamy zwrot części wydatków. Aktywować go należy w serwisie transakcyjnym. Aby móc skorzystać z oferty trzeba uzupełnić szybki wniosek albo wejść w ustawienia. Nie są to jednak jedyne sposoby. mBank nadążając za potrzebami klientów, zdecydował się wprowadzić tę aplikację również na Facebooku. Będąc zalogowanym użytkownikiem wystarczy sprawdzić aktualne okazje w zakładce mOkazje i wybrać jedną z nich. Płacąc za wybrany produkt nie potrzebny jest żaden kod czy hasło, a część poniesionych kosztów powraca na konto. Zysk może sięgać nawet do 760 złotych, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto. Co ciekawe, nie ma konieczności przypominania sprzedawcy o chęci skorzystania ze zniżki. Zaoszczędzona kwota jest automatycznie księgowana na rachunku, a dodatkowo o dokonaniu transakcji zostaniemy poinformowani przez mBank SMS–em. mOkazje dostępne są wyłącznie dla klientów indywidualnych mBanku. Płatność za zakupy można wykonywać nie tylko kartą, ale i przez Internet w mTransferze. Jest to niezwykle łatwe i przyjemne, tym bardziej, że można do woli korzystać z programu dzięki aplikacji mobilnej, która powiadamia o okazjach znajdujących się w pobliżu. Wystarczy tylko włączyć opcję powiadomień, a świat zakupów będzie bardziej dostępny niż kiedykolwiek. Z tej promocji skorzystać może każdy, kto posiada kartę mBanku, na przykład klasyczną kartę kredytową - Visa Classic i MasterCard Standard, ale też właściciele kart World Elite MasterCard oraz MasterCard Miles & More. Zarówno stały użytkownik karty kredytowej, jak i ten kto używa swojej karty okazyjnie, choćby po to by kupić bilety lotnicze czy też zarezerwować pokój w hotelu zyskuje na mOkazjach.

Wróć

Partnerzy programu

Dzięki aplikacji mOkazje możemy zrealizować sporą liczbę transakcji. A jest to niebywale opłacalne, ponieważ obniżki swoich produktów proponują takie firmy jak choćby: Media Markt, Big Star, KFC, LOT, Home&You, Starbucks Coffee czy Burger King. Jednak jest to jedynie część firm, które współpracują z mBankiem, a z których usług możemy skorzystać. Liczba dostępnych promocji, wysokość zniżek oraz ich różnorodność jest widoczna dla każdego zalogowanego użytkownika serwisu transakcyjnego mOkazji. Dodatkowym atutem jest dostęp do wybranych ofert, który pojawia się także w historii rachunku.

Wróć

Karty obsługujące program

Klasyczna kartą kredytowa obsługująca tę ofertę to Visa Classic. Posiada ona wysoki limit kredytowy – 20.000 PLN, możliwość spłaty zadłużenia w wyznaczonym przez posiadacza terminie, ale także dodatkowe nawet 55% zniżki u wybranych partnerów. Kolejną kartą biorącą udział w programie mOkazje jest MasterCard Standard. I ona posiada wspomniane już 55% zniżki, ale także możliwość płatności PayPass, czy zasilenia konta telefonu przez bankomat.

mOkazje oferuje również karta kredytowa Mastercard Miles & More, która również nie pozbawiona jest zalet. Oprócz 54 dni okresu bezodsetkowego i funkcji PayPass, możliwe są chociażby transakcje przez Internet. Kartę obowiązuje oferta 55% zniżki w programie rabatowym.

Oprócz tego kartą kredytową, którą obowiązuje program mOkazje jest World Elite MasterCard. Ma ona pakiet korzyści takich jak choćby bezpłatna pomoc specjalisty w programie Concierge, rabat 55% u wybranych partnerów banku oraz brak opłat za wydanie karty dodatkowej.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin