my PLUS

Poznaj program lojalnościowy my PLUS! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program lojalnościowy my PLUS

Informacje ogólne

My Plus to program lojalnościowy karty prepaid o nazwie paysafecard. Korzystanie z niego jest dziecinnie proste, wystarczy robić zakupy za pomocą paysafecard i zbierać punkty. Punkty można później wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody. Mając konto my paysafecard można korzystać bez przeszkód z programu. Z jego założeniem nie powinno być problemów. Wystarczy wejść na stronę programu i skorzystać z zakładki my paysafecard login, aby się zarejestrować. Im więcej zebranych punktów, tym wyższy poziom może osiągnąć użytkownik, a to oznacza ciekawsze nagrody. Dodatkowe punkty pomogą w osiągnięciu celu. Najlepiej więc często się logować do systemu i zamówić bezpłatny newsletter, a punkty poziomujące wpłyną na konto. Narody czekają tylko na odebranie. Za pomocą karty klient może płacić za zakupy w Internecie, choćby w takich sklepach online jak Virkit. Program dedykowany jest dla tych użytkowników karty, którzy nie tylko robią kartą kredytową codzienne zakupy, ale także używają jej okazjonalnie. W razie jakichkolwiek pytań i problemów, można zajrzeć w zakładkę Pomoc, albo zgłosić się do centrum serwisowego paysafecard, które jest czynne całą dobę.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerzy programu lojalnościowego paysafecard my Plus to m.in. sklepy internetowe Virkit, MMOSEA, IGVAULT. Oferują one głównie gry. Nagrody można także wybrać ze sklepu my Plus. Informacje o nagrodach i oferowanych usługach są dostępne po zalogowaniu.

Wróć

Karty obsługujące program

Kartą która obsługuje program my Plus jest oczywiście karta prepaid paysafecard. Jej zaletą jest to, że do jej posiadania nie ma potrzeby zakładania konta bankowego. Klienci nie muszą płacić za aktywne użytkowanie konta. Co ważne, korzystanie z karty jest niezwykle bezpieczne, dzięki logowaniu się do internetowego konta po podaniu nazwy użytkownika i hasła. Trzeba także wspomnieć o łatwych dostępie do kodów doładowujących konto. Kiosk, stacja benzynowa czy supermarkety, to tam znajdziemy kody.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin