O!card

Poznaj zniżki dla karty prepaid O!card! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy karty O!card

Informacje ogólne

Karta prepaid O!card ma dla swoich klientów świetną opcję. Są nią zniżki i akcje O!card. Wystarczy zamówić kartę, co trwa jedynie 5 minut, aktywować ją i zasilić. Wtedy bez problemu można korzystać ze zniżek wymienionych na stronie produktu. Oferta jest dostępna dla każdego posiadacza O!card. Jest też niezwykle użyteczna. Codzienne tradycyjne zakupy, jak i zakupy przez Internet stają się niezwykle proste. Aby dowiedzieć się, jakie rabaty przysługują klientowi, należy zajrzeć na stronę O!card i wejść w zakładkę „Zniżki i akcje”. Na stronie pojawi się lista firm wraz z przypisanymi rabatami. Zniżki wahają się nawet do 50% na produkty i usługi najróżniejszych marek. Z O!card klient może podróżować i robić zakupy taniej. Jest to niebywała korzyść dla portfela. Nie trzeba zbierać punktów, wystarczy sama karta. Zarówno codzienne sprawunki, remont czy planowanie podróży lub rozrywek jest dużo prostsze.

Wróć

Partnerzy programu

Do programu zniżek i akcji O!card należą czołowe marki polskie i zagraniczne. Dzięki platformie O!card klienci mają tańszy i lepszy dostęp do produktów firmy Wittchen czy Levi’s. Mogą zmienić wystrój domu, korzystając z usług portalu Czerwonamaszyna.pl, ale też nadrobić braki w lekturze, dzięki stronie Merlin.pl. Obejrzenie wyczekiwanego filmu z Cinema City, ale też podróż ze Stena Line będą znacznie tańsze. Ta fantastyczna oferta to zniżki do 131 marek. I to wszystko znajduje się w ofercie dedykowanej klientom O!card.

Wróć

Karty obsługujące program

W programie działa tylko jedna karta, a jest nią Ocard. Kartę tę cechuje szybkość jej zamawiania, ale także prosty proces doładowania. Poza tym zakupy można robić nie tylko w tradycyjny sposób, ale i przez Internet. Co ważne, są one w obu przypadkach bardzo bezpieczne, ponieważ nie potrzeba ujawniać danych osobowych. O!card ma długi okres ważności, bo aż 36 miesięcy. Dzięki karcie wypłaty z bankomatu są możliwe nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin