PAYBACK

Poznaj program rabatowy PAYBACK! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy PAYBACK

Informacje ogólne

PAYBACK to jeden z największych programów bonusowych w Polsce, w który zaangażowanych jest ponad 30 firm. Klient może wybrać spośród ponad 150 sklepów internetowych i 6000 punktów usługowo-handlowych. Posiadacze karty PAYBACK lub karty kredytowej Citi BP PAYBACK Gold i Citi BP PAYBACK Silver mogą liczyć na rabaty i specjalne oferty. Najważniejsze jest zbieranie punktów podczas robienia zakupów tradycyjnych bądź internetowych. Za punkty można zdobyć nagrody, a są to m.in. bony towarowe. Podczas każdej transakcji są naliczane punkty według przelicznika, jaki obowiązuje u danego partnera akcji. Nie jest to jednak jedyny sposób na zbieranie punktów. Efektywniejsze jest skorzystanie z eKuponów dostępnych na stronie internetowej, aplikacji mobilnej czy też punktomatach w sklepach Real. Dodatkową opcją jest możliwość przypisania numeru PAYBACK do ustawień konta użytkownika. Jest to jednak dostępne tylko u wybranych partnerów. Plusem tego rozwiązania jest z pewnością fakt, że punkty naliczane są automatycznie. Klient zebrane punkty może bez problemu wymienić na nagrody czy kupony rabatowe lub płatnicze. Tymi ostatnimi bez przeszkód da się zapłacić u partnerów programu. PAYBACK jest niezwykle dogodną opcją dla wszystkich, którzy robią zarówno codzienne zakupy, jak i te na specjalną okazję. Co ciekawe, za punkty można nie tylko zyskać sprzęt AGD albo biżuterię, ale również wspomóc Polską Akcję Humanitarną.

Wróć

Partnerzy programu

Partnerów akcji jest naprawdę dużo, co świadczy o wielkości przedsięwzięcia. Są oni podzieleni na kategorie, takie jak: Partnerzy główni, Partnerzy oficjalni, Partnerzy promocyjni, Sklepy online, Miasto PAYBACK. Również nazwy marek świadczą o tym, ile posiadacz karty PAYBACK albo Citi BP PAYBACK Gold lub Silver może zyskać. Zaangażowane firmy to m.in. stacje BP, księgarnie Empik, operator sieci komórkowej Orange, sieć supermarketów Real, serwis aukcyjny Allegro, dostawca energii Energa, ale także linie lotnicze LOT, sieć drogerii Natura czy firma kosmetyczna AVON. Bez wątpienia program PAYBACK jest nie tylko największym, ale również najpopularniejszym programem rabatowym w Polsce. Dla klientów banku Citi Handlowy jest to niezwykła okazja, by skorzystać w pełni z ciekawych rabatów, które pomogą zrealizować nie tylko codzienne potrzeby, ale i wyjątkowe marzenia.

Wróć

Karty obsługujące program

Kartą kredytową banku Citi Handlowy biorącą udział w programie PAYBACK jest Citi BP PAYBACK Gold. Ta karta gwarantuje bonusy za tankowanie na stacjach BP, ale nie tylko. Obowiązuje ją długi okres bezodsetkowy – 56 dni. Poza tym zniżki w programie Citi Rabaty, usługa Chargeback oraz brak opłat za karty dodatkowe. Kartą Gold można bez problemu płacić zbliżeniowo i wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie. Dodatkowym atutem są usługi w programach A la Carte i Citi World Privileges. Citi Handlowy przewiduje też oferty specjalne dla kart biorących udział w programie PAYBACK, m.in. ograniczoną czasowo promocję zwrotu 1 zł za każdy litr benzyny zakupiony podczas jednego tankowania w miesiącu.

Citi BP PAYBACK Silver również uczestniczy w programie rabatowym banku. Karta Silver ma do 50% zniżki w programie Citi Rabaty, a dodatkowo nie obowiązują jej opłaty za wydanie i prowadzenie kart dodatkowych. Jest to bardzo dobrym rozwiązaniem dla jej posiadaczy. Tak jak w przypadku karty Gold, kartę kredytową Silver obowiązuje 56-dniowy okres bezodsetkowy oraz wysokiej jakości usługi w programach A la Carte i Citi World Privileges.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin