PremierMiles

Poznaj program PremierMiles! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy PremierMiles

Informacje ogólne

Wyjątkowy program partnerski Premier Miles to gratka dla często podróżujących klientów, ale nie tylko. Dzięki współpracy banku wydającego kartę kredytową z organizatorami Premier Miles, przy każdej transakcji bezgotówkowej na nasze konto naliczane są mile. Program obejmuje wszystkich posiadaczy kart Premier Miles, bez konieczności zgłaszania chęci udziału w nim. Zebrane mile wymieniane są na nagrody, np. w postaci CashBack lub na punkty w programach lojalnościowych partnerów Premier Miles. Aktualnie bank Citi Handlowy w swojej ofercie posiada kartę kredytową Premier Miles. Za każde wydane i rozliczone 5 PLN przysługuje nam jedna Citi Mila. Dodatkowo na powitanie w programie otrzymujemy 2.000 Citi Mil za dokonanie pierwszej transakcji bezgotówkowej. Co istotne, do transakcji punktowych nie wlicza się przelewów z rachunku karty i transakcji gotówkowych. Citi Mile możemy zbierać także za transakcje wykonywane kartami dodatkowymi, jeśli z nich korzystamy. Każdorazowo zasilają one konto karty głównej. Trzeba pamiętać, że zebrane Citi Mile można wymienić na nagrody tylko w czasie obowiązywania umowy o kartę kredytową, po tym okresie mile wygasają. Bank Citi Handlowy proponuje czasową promocję, dzięki której wybierając kartę kredytową Premier Miles do 31 stycznia 2016 roku i dokonując nią w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 12.000 PLN otrzymamy aż 20.000 powitalnych Citi Mil. To nie jedyna tego typu oferta specjalna, którą czasowo wprowadził Citi Handlowy. Do końca 2015 roku klienci przy wymianie wybranych kart kredytowych Citi na kartę kredytową Premier Miles również otrzymają 20.000 mil powitalnych. Wystarczy dokonać jednej transakcji punktowej w ciągu 30 dni od wymiany karty, a Citi Mile zasilą nasze konto. Aktualne saldo Citi Mil można sprawdzić na Citi Online lub CitiPhone. Nagrody, jakie można otrzymać za zebrane mile publikowane są na stronie banku Citi Handlowy. Aby wymienić mile na punkty w programach lojalnościowych partnerów, należy zarejestrować się w nim na stronie partnera. Dwie Citi Mile odpowiadają 1 punktowi w programie lojalnościowym partnera.

Wróć

Partnerzy programu

Program Premier Miles współpracuje z 14 międzynarodowymi partnerami programu. Należą do nich linie lotnicze i znane hotele. Stąd wybór karty uczestniczącej w programie Premier Miles jest świetnym rozwiązaniem dla osób podróżujących samolotami i korzystających z zagranicznych hoteli. Partnerami programu są m.in. popularne linie lotnicze British Airways, Asia Miles czy amerykańskie Delta Air Lines. Tańsze bilety lub inne usługi zaoferują nam także malezyjskie i francuskie linie lotnicze. Citi Mile wymienimy także na tańsze noclegi w znanych na całym świecie hotelach. Należą do nich Carlson Hotels, Hilton Hhonors, Six Continents Hotels. Szczegółowa lista partnerów programu Premier Miles dostępna jest na stronie banku Citi Handlowego. Na niej znajdziemy również przydatny kalkulator, dzięki któremu obliczymy ilość mil, jaką otrzymamy przy określonych miesięcznych wydatkach kartą kredytową.

Wróć

Karty obsługujące program

Na polskim rynku znajdziemy tylko jedną kartę kredytową, która bierze udział w programie Premier Miles. Jest nią karta kredytowa Citibank Premier Miles. Jest to karta oferująca wysoki limit kredytu do 100.000 PLN. Atrakcyjności dodaje jej pakiet usług Concierge, który gwarantuje pomoc osobistego doradcy w codziennych i nadzwyczajnych sytuacjach. Kartę zabezpiecza atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy i system wczesnego ostrzegania. Dzięki długiemu okresowi bezodsetkowemu z łatwością spłacimy nasze zadłużenie bez konieczności zapłaty wysokich odsetek. Używając swojej karty kredytowej warto pamiętać, że dotyczy on tylko transakcji bezgotówkowych. Za wypłaty z bankomatów zapłacimy nie tylko odsetki, ale także prowizję.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin