Premium Club

Poznaj program Premium Club! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy Premium Club

Informacje ogólne

Deutsche Bank wraz ze swoim partnerem, którym jest firma Statoil, stworzył interesujący program lojalnościowy zwany Premium Club. W nim to w zamian za korzystanie z usług sieci stacji Statoil i Deutsche Banku klienci dostają cenne nagrody. Oferta skierowana jest do osób, które robiąc codzienne zakupy, chcą dodatkowo zyskać ciekawe nagrody. Właściciele kart kredytowych Deutsche Bank Premium Club Silver i Premium Club Gold z łatwością mogą skorzystać z oferty. Trzeba tylko zrobić zakupy na stacji Statoil kartą Deutsche Banku, za które otrzymuje się punkty. Po zebraniu określonej liczby punktów, otrzymujemy nagrody. Co ciekawe, dodatkowe punkty można otrzymać za skorzystanie z limitowanych promocji. Klient płacący kartą kredytową Premium Club u partnera dostaje podwójne punkty - od Deutsche Banku i firmy partnerskiej. Dodatkowym atutem jest możliwość zbierania punktów na kartę Premium Club wydaną przez stację Statoil. Jest to korzystna opcja dla osób chcących zbierać punkty z bliską osobą lub kilkoma osobami, ponieważ istnieje możliwość skorzystania z karty dodatkowej. To niezwykle wygodna metoda pozwalająca szybko zebrać dużą liczbę punktów, dzięki którym bez trudu możliwy jest wybór najciekawszych nagród. Deutsche Bank za każde wydane 15 PLN przyznaje 1 pkt. Ważność punktów to 3 lata. Należy jednak pamiętać o tym, aby podać kartę przed zapłaceniem rachunku u sprzedawcy, a także o tym, że punkty u partnera akcji naliczane są na podstawie wydanej kwoty. Jest to bardzo łatwe, zwłaszcza że punkty naliczają się przy każdej transakcji. Aby zorientować się w liczbie przyznanych punktów oraz dostępnych nagrodach, należy odwiedzić stronę premiumclub.pl, zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta bądź zapytać o nią na stacji Statoil. Gdy liczba punktów jest odpowiednia, wystarczy wejść w katalog nagród i złożyć zamówienie. Zamówienia można również dokonać dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta lub za niewielką opłatą na stacjach Statoil.

Wróć

Partnerzy programu

Współpraca Deutsche Banku i Statoil zaowocowała tym, że katalog nagród jest niebywale obszerny. W ofercie znajdują się produkty z 25 kategorii. Klienci znajdą tam wszystko dla siebie, rodziny, w tym dla dzieci oraz domu, ale nie tylko. Wśród kategorii można wymienić takie jak: Majsterkowanie, Elektronika, Zegarki, Perfumy, Zdrowie, Sport, ale także Pomóż Pomagać. Jest to ciekawa opcja dla tych posiadaczy kart kredytowych Deutsche Banku, którzy chcą zrobić coś dla innych. Mogą oni przeznaczyć swoje punkty na cele charytatywne. Na stronie premiumclub.pl znajduje się wiele interesujących produktów, jak choćby perfumy marki DKNY czy Lacoste. W serwisie znajdziemy również takie marki jak Brugi, Lenovo, Toshiba, Braun, Casio. Świetnej jakości biżuteria, słuchawki, odzież outdoor, czy nawet bielizna termiczna jest na wyciągnięcie ręki. Wszystkie produkty są dobrej jakości. Ponadto są precyzyjnie opisane, a przy każdym z nich znajduje się liczba punktów za które je otrzymamy.

Wróć

Karty obsługujące program

Oferta rabatowa Premium Club obejmuje kartę kredytową Deutsche Bank Premium Club Silver. Jest to prestiżowa karta kredytowa, której limit kredytowy może wynieść nawet 20.000 PLN. Ma ona 56-dniowy okres bezodsetkowy i pakiet Bezpieczna Podróż, dzięki któremu wyjazdy staną się spokojniejsze. Ponadto, przez 2 miesiące obowiązują bezpłatne pakiety Assistance Domowy i Auto VIP, z możliwością przedłużenia za niewielką opłatą. Co ważne, za transakcje bezgotówkowe nie płacimy prowizji.

Drugą kartą kredytową biorącą udział w programie Premium Club jest Deutsche Bank Premium Club Gold. Oprócz opcji ubezpieczenia Bezpieczna Karta i udziału w partnerskim programie Premium Club, karta ta może pochwalić się limitem kredytowym w wysokości do 50.000 PLN. Kontrolowanie wydatków na karcie jest dziecinnie proste za sprawą systemu internetowego easyNet. Wystarczy zalogować się, by sprawdzić termin spłaty i wysokość zadłużenia. Dodatkowo karta kredytowa ma zapewniony dostęp do ekskluzywnego serwisu Concierge. Jest on bezpłatny.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin