Strefa Rabatów

Poznaj program rabatowy Strefa Rabatów! Więcej informacji

Karty kredytowe oferujące program

Program rabatowy Strefa Rabatów

Informacje ogólne

W swojej ofercie Deutsche Bank ma specjalny program zniżek dla klientów nazwany Strefa Rabatów. To dobra propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług. Najlepsze marki, ulubione sklepy i punkty usługowe występujące aż w 9 kategoriach. Wystarczy odwiedzić stronę Deutsche Banku, wejść w zakładkę Strefa Rabatów, wybrać rodzaj karty kredytowej, województwo, branżę, a pojawi się lista firm wraz z wartością rabatu przysługującego dla danej karty kredytowej. A jest to od 5% do nawet 60% obniżki. Wszyscy właściciele kart kredytowych takich jak Deutsche Bank Silver, Deutsche Bank Gold, Deutsche Bank Platinum i Premium Club Silver oraz Premium Club Gold bez żadnych przeszkód mogą skorzystać z tej niebywałej oferty. Trzeba jedynie pamiętać o poinformowaniu sprzedawcy o przysługującym rabacie, aby ten mógł być naliczony. Niezwykłym plusem oferty jest to, że nie trzeba się nigdzie logować, ani używać kuponów. Ze Strefy Rabatów korzystać można w każdym dogodnym dla klienta czasie na terenie całej Polski.

Wróć

Partnerzy programu

Moda, podróże, sztuka, catering, dom to jedne z propozycji palety branż znajdujących się w ofercie Strefy Rabatów. Akcji partnerują 74 firmy handlowo-usługowe, w tym choćby marka modowa Caterina czy Olsen, ale i firmy ubezpieczeniowe, takie jak Aviva. Strefa Rabatów ułatwi nam także podróż. Wystarczy skorzystać ze zniżki na flotę promową Stena Line czy choćby usługi Dworu Oliwskiego. Poza tym znajdzie się tu też coś dla urody. Relaks i odnowę w korzystnej cenie zagwarantują wizyty w Beauty Derm i Paris OPTIQUE. Wszystkie dostępne marki są na wyciągnięcie ręki i cechują się najwyższą jakością usług.

Wróć

Karty obsługujące program

Oferta Deutsche Banku Strefa Rabatów jest dostępna dla karty kredytowej Deutsche Bank Silver. Ta niezwykle prestiżowa karta ma niezwykle długi termin bezodsetkowy, bo aż 56 dniowy, ale także może się pochwalić limitem kredytowym wynoszącym 20.000 PLN. Strefa Rabatów jest również w zasięgu karty Deutsche Bank Gold, której limit kredytu to 50.000 PLN. Oprócz tego, zawiera ona bezpłatne ubezpieczenie w podróży, co jest niezwykle ważne dla każdego zajętego i będącego w ciągłym ruchu właściciela tego rodzaju karty. Ponadto karta kredytowa rodzaju Gold posiada bezpłatne przez dwa miesiące ubezpieczenie Bezpieczna Karta. Występuje także możliwość skorzystania za niewielką opłatą z opcji Concierge, czyli specjalnego doradcy gotowego zająć się sprawami klienta w każdym momencie.

Ponadto oferta rabatowa obejmuje kartę kredytową Deutsche Bank Premium Club Silver. Ta karta kredytowa bierze udział w programie partnerskim firmy Statoil. Dzięki niej podczas transakcji gotówkowej o wartości 15 PLN klient zyskuje 1 pkt. Im większa liczba punktów, tym szybciej można zamienić je na nagrody z katalogu. Jednak to nie wszystko, co oferuje Premium Club Silver. Limit kredytu wynosi tu 20.000 PLN. Poza tym, jak przy karcie Gold, występuje 56 dniowy okres bezodsetkowy oraz pakiet Bezpieczna Podróż. Dodatkowo przez 2 miesiące obowiązuje pakiet Assistance Domowy i Auto VIP.

W programie Strefa Rabatów uczestniczy również karta kredytowa Deutsche Bank Premium Club Gold. Oprócz opcji Concierge, pakietu ubezpieczeń Bezpieczna Karta i udziału w partnerskim programie Premium Club, karta ta może pochwalić się limitem kredytowym wynoszącym 50.000 PLN. Również kontrolowanie wydatków jest dużo łatwiejsze, a to za sprawą systemu internetowego easyNet. Wystarczy się zalogować, by sprawdzić termin spłaty i wysokość zadłużenia.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin