Trejdoo.com

Znajdź najlepszą kartę kredytową dla siebie! Przejdź do kart

Oferowane karty kredytowe

Trejdoo.com - informacje o platformie

Informacje ogólne

Trejdoo.com to największa i najszybciej się rozwijająca platforma finansowa w Europie świadcząca usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Właścicielem platformy jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Igoria Trade S.A. Trejdoo posiada zezwolenie na świadczenie usług płatniczych w 31 krajach w Europie. Będąc międzynarodowym dostawcą usług finansowych online, Trejdoo współpracuje z największymi bankami oraz innymi instytucjami finansowymi nie tylko w kraju, ale też za granicą. Dba o bezpieczeństwo prowadzonych transakcji oraz pomaga oszczędzić czas i pieniądze przy korzystaniu z usług finansowych.

Przede wszystkim Trejdoo stawia na szybkość i innowacyjność online i 24/7 (kantor internetowy, karta walutowa prepaid, rezerwacja kursów, escrow, czyli internetowy rachunek powierzchniczy), niskie koszty (wymiana waluty bez spreadu, przekazy pieniężne bez rachunku walutowego i z niską opłatą za przelew, escrow bez kosztu pośrednika, karta prepeid i walutowa bez ryzyka kursu i spreadu), transparentność i bezpieczeństwo transakcji.

Korzystając z internetowego kantora, dokonujemy wymiany waluty online i bez pośredników. Przede wszystkim oszczędzamy pieniądze, ponosimy najniższe koszty przelewów międzynarodowych, mamy zapewniony korzystniejszy kurs wymiany niż w kantorze stacjonarnym lub w banku. W przypadku spłacania kredytu w walucie mamy niższą ratę kredytową, możemy spłacać raty bezpośrednio na rachunek kredytowy i nie musimy przy tym posiadać konta walutowego.

Na Trejdoo.com możemy dokonać rezerwacji kursów. Jest to transakcja kupna lub sprzedaży danej waluty na termin dłuższy niż ten sam dzień roboczy, po kursie ustalonym w dniu zawierania rezerwacji. Korzystając z tej usługi, mamy gwarancję wymiany po ustalonym kursie, z góry określony kurs walut, niższe raty kredytu i dostarczenie środków w dniu rozliczenia wymiany. W przypadku, jeżeli otrzymujemy pensję w walucie obcej, to możemy zarezerwować kurs, kiedy jest on najbardziej korzystny, a gdy otrzymamy wynagrodzenie, dokonamy wymiany waluty. Jeżeli mamy kontrahentów, partnerów za granicą, to dzięki tej usłudze możemy zaplanować i przewidzieć przyszłe przychody i przepływy, a także skorzystać ze wsparcia i doradztwa ekspertów Trejdoo.

Na platformie Trejdoo są realizowane także szybkie, tanie i bezpieczne przekazy pieniężne z bankami w kraju i za granicą. Wiąże się z tą usługą przede wszystkim brak kosztów przekazu, jeżeli korzystamy z rekomendowanych banków, brak kosztów zakładania konta walutowego i niskie koszty przewalutowania. Europejska Instytucja Płatnicza gwarantuje bezpieczeństwo tego typu transakcji.

Kolejna usługa to Escrow. Jest to rachunek powierniczy, gdzie strony umowy kupna i sprzedaży zabezpieczają środki transakcji (czyli deponują), które są uwalniane dopiero w momencie spełniania warunków umowy. W przypadku, gdy kupujemy lub sprzedajemy, to mamy gwarancję zaliczki, jeśli nie dojdzie do transakcji. Poza tym nie potrzebujemy pośrednika, aby transakcja była bezpieczna. W przypadku, jeżeli mamy kontrahentów, to mamy ograniczone ryzyko braku płynności finansowej kontrahenta oraz brak ryzyka otrzymania wadliwych towarów lub usługi.

Wróć

Oferta karty prepaid

Trejdoo oferuje kartę walutową Visa Prepaid Trejdoo. Jest to karta walutowa, na której zdeponowane są środki pieniężne, którymi można realizować płatności na całym świecie w sklepach i bankomatach. Karta walutowa prepaid zapewnia brak ryzyka kursowego, brak kosztów przewalutowania w banku, pełną kontrolę nad wydatkami, możliwość wielokrotnego doładowania. Jest dostępna w czterech walutach: PLN, EUR, USD, GBP.

Karta walutowa prepaid daje swojemu posiadaczowi szereg korzyści. Dla osób lubiących podróżować: możliwość zastrzeżenia karty w kraju i zagranicą i niższe koszty wyjazdu. Sami decydujemy, kiedy dokonać zakupu waluty i nie musimy martwić się, gdy kurs waluty rośnie podczas urlopu.

Dla osób kupujących online: możemy dokonywać zakupów bez ograniczeń walutowych, mamy niższe koszty transakcji zagranicznych, większe bezpieczeństwo transakcji, ponieważ nie musimy podawać danych karty, na której przechowujemy swoje oszczędności, dokonując płatności w obcej walucie za zakupy przez Internet, nie ponosimy kosztów przewalutowania. Kartę możemy w każdej chwili doładować online.

Wróć

Przejdź do porównania kart kredytowych


© 2015-2016 - Regulamin