Wydawcy kart płatniczych

Wydawcy kart kredytowych i debetowych

Wydawcy kart w Polsce

Wydawcy kart płatniczych w Polsce to w większości banki zrzeszone w Radzie Wydawców Kart Bankowych (RWKB). Placówki bankowe to zarówno wydawcy kart debetowych, jak i wydawcy kart kredytowych (kartę debetową można otrzymać bez większych formalności, natomiast uzyskanie karty kredytowej wiąże się ze spełnieniem określonych przez bank warunków). Na polskim rynku funkcjonują różni wydawcy kart płatniczych, dlatego – jeśli zdecydujemy się na posiadanie karty debetowej lub kredytowej – warto wiedzieć, który bank wybrać i jakimi kryteriami kierować się przy wyborze odpowiedniego wydawcy kart. Podjęcie decyzji dotyczącej wydawcy kart płatniczych nie należy do łatwych: banki prześcigają się w ofertach, stale ulepszają swoje produkty, by stały się one bardziej atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Wobec ogromu dostępnych na rynku propozycji ciężko wybrać najlepszą dla siebie – w takiej sytuacji warto skorzystać z darmowej porównywarki, dzięki czemu dowiemy się, która opcja będzie dla nas najkorzystniejsza.

Wydawcy kart – znajdziesz ich na karta-kredytowa24.pl

Wydawcy kart płatniczych oferują potencjalnym klientom m.in. karty debetowe i kredytowe. Każdy z tych produktów jest inny, ma własną specyfikę. Poszczególni wydawcy kart proponują nie tylko różne karty (np. wyposażone w odmienne funkcje), ale i różne warunki korzystania z nich (np. jeden bank pobiera opłatę za korzystanie z karty, a inny tego nie robi). Dlatego tak ważne jest, by przed wyborem odpowiedniego wydawcy kart wiedzieć, czym się kierować podejmując decyzję dotyczącą karty płatniczej. Na www.karta-kredytowa24.pl znajdziemy następujących wydawców kart:

Karta-kredytowa24 to darmowa porównywarka, w której przedstawiamy informacje na temat kart debetowych i kredytowych, ale nie tylko: na naszej stronie znajdują się również wydawcy kart płatniczych. By ułatwić wybór odpowiedniego wydawcy kart prezentujemy podstawowe informacje o każdym z nich: przybliżamy ich historię, wskazujemy, w czym się specjalizują i przedstawiamy ich ofertę (sprawdzamy, jakie karty płatnicze proponują i czym się one charakteryzują). Na www.karta-kredytowa24.pl znajdziesz niezbędne informacje o kilkunastu wydawcach kart: porównanie pod względem określonych kategorii i dokładny opis poszczególnych banków pozwoli wybrać odpowiednią dla nas ofertę. Na początku powinniśmy zastanowić się, jaką kartę chcielibyśmy otrzymać i czego oczekujemy od tzw. debetówki lub kredytówki (darmowe przelewy, brak opłat za wydanie i użytkowanie karty, możliwość płatności zbliżeniowych, itp.) – gdy ustalimy odpowiadające nam kryteria warto zrobić rozeznanie, dowiedzieć się, jacy wydawcy kart płatniczych są na rynku i co oferują potencjalnym klientom. Na naszej stronie przybliżamy oferty, historię i zakres działania poszczególnych banków, dzięki czemu ułatwiamy wybór odpowiedniego wydawcy kart.

Wróć

© 2015-2016 - Regulamin